Expl0ited

Obľúbený slovenský YouTuber, ktorého všetci poznáme pod prezývkou Expl0 zmiatol fanúšikov. Niektorí z nich si totižto myslia, že sa zaplietol s týmto mužom. Ako reaguje prostredníctvom Instagramu na to, že je gay?

Peter Altof alias Expl0 tvoril jeden z najstabilnejších párov na našom území s kolegyňou Momou. Ich vzťah sa však po piatich rokoch celkom prekvapivo rozpadol. Práve jeho stará láska ho nedávno obvinila z tajného vzťahu. Momina najlepšia kamarátka však ich vzťah vyvrátila.

Ešte pred týmto obvinením si Expl0 užil vzťah s herečkou Kristínou Svarinskou, s ktorou sa stretli počas Let’s Dance. Tento vzťah sa však rozpadol už po siedmich mesiacoch.

Expl0 vraj randí so známym mužom

Teraz prišlo k ďalšiemu obvineniu z tajného vzťahu. Tentoraz tak spavili fanúšikovia, ktorí si v jednej zo skupín myslia, že tvorí pár s mužom.

„Ľudia a zlatíčka, čo si myslíte o tom, že Expl0 má vraj vzťah s tým Jánom Aľušíkom alebo je to len klep?“ objavilo sa v stories na Instagrame.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Peter Altof – Expl0ited (@expl0ited_)

Práve túto otázku zdieľal na Instagrame samotný YouTuber, ktorý k nej pridal aj fotku, kde drží za stehno pravdepodobne iného muža. Pri zábere nechýbal ani smejúci sa smajlík. O čosi neskôr ukázal Expl0 aj správu, ktorá mu pristála v DM. Fanúšik mu v nej napísal, že pre nezainteresovaných ľudí to tak môže naozaj pôsobiť.

„Lebo ľudia nevedia, že Jano je jedna z najväčších hrozieb pre mužov, ktorí majú príťažlivé frajerky,“ myslí si ďalej. Práve na tomto výroku sa najviac zasmial aj Expl0. Zdá sa teda, že fanúšikovia ho poriadne pobavili a nový vzťah s mužom pravdepodobne naozaj neskrýva.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News