Bez servítky

Po dlhšej dobe je to v Bez servítky opäť rušné, o čom diskutujú aj fanúšikovia na Facebooku TV JOJ. Ak si najnovšiu epizódu včera podvečer pozerala v telke, možno ťa tiež prekvapila. Ak nie, a chcela by si, nájdeš ju v archíve TV JOJ. Prvá tohto týždňová súťažiaca totiž bola opitá, k čomu sa aj sama priznala.

Zdá sa, že dnes sa v Bez servítky dočkáme ďalších prekvapení. Variť totiž bude Slovákom dobre známa Katka, ktorá už v tejto šou súťažila niekoľkokrát a naposledy sa neodprezentovala práve najlepšie. Objavila sa tiež v Nákupných maniačkach a s maminou sa predviedli aj v šou Svokra.

Katka sa ale od posledného účinkovania v Bez servítky poriadne zmenila. Naposledy mala krátke vlasy a dnes ich má dlhé, husté a kučeravé. Čo myslíš, pristane jej to viac ako pred rokom?

V Bez servítky to začalo zaujímavo

Tento týždeň v kuchyni zahájila Lenka zo šou MasterChef, ktorá sa ale nepredviedla v najlepšom svetle. Práve naopak. Pred večerou si dožičila pár drinkov, čo nepobúrilo len jej súperov, ale aj divákov. Sama sa priznala k tomu, že je opitá a má s tým problém.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Dokonca, keď sa na jej stav spýtal jeden z hostí pri stole, odišla a keď sa vrátila, začala ho urážať. Napokon to však dobre dopadlo a došlo aj na ospravedlnenia.

Napokon sa teda súťažiaci dočkali aj večere. Lenkina polievka ich neohúrila, hlavné jedlo sa jej nepodarilo naservírovať podľa predstáv aj napriek tomu, že jej prišla pomôcť ďalšia súťažiaca. Tak teda pred svojich hostí položila len jeden tanier, z ktorého jedli všetci. S dezertom taktiež podľa nich „neurobila dieru do sveta“ a za svoj výkon počas celého večera získala len 3 body.

Čo Lenke odkazujú diváci a prečo tak zúria? A podarí sa Katke napraviť svoju reputáciu?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News