Katka z Bez servítky

Kritická Katka z Bez servítky a jej mama sa už v telke v minulosti objavili. Ak sa ti zdali známe, možno si ich pamätáš z obľúbených odvysielaných reality šou na Markíze či v TV JOJ. Spoločne ich nájdeš v jednej časti relácie s Gizkou Oňovou na Voyo či na Facebooku zoznamovacej šou Farmár hľadá ženu.

Tmavovlasá rodená Bratislavčanka Katka sa v poslednej sérii relácie Bez servítky poriadne vyznamenala. Nielen, že k svojim súperom bola až nadpriemerne kritická, vlastnú vinu si nevedela uznať a v niektorých okamihoch sa dokonca nad nich povyšovala.

Katka z Bez Servítky
zdroj: Instagram/tvjoj

Katka z Bez servítky sa s mamou už v telke objavili

Za Katkine správanie v relácii určite môže aj jej neľahký život, na ktorý už v minulosti upozornila aj pred kamerami. Zdá sa však, že sa jej ho už sčasti podarilo napraviť. Hoci slobodná mamička býva na jednom dvore s mamou, jej skromný príbytok vyzerá byť nový, moderný a čistý.

Pred deviatimi rokmi ale všetko bolo inak. Katka si do svojej domácnosti totiž pozvala známu vzťahovú pomocníčku Gizku Oňovú, ktorá vtedy uvádzala reláciu Svokra.

Katka z Bez servítky a jej mama
zdroj: Voyo.sk/Svokra

Práve temperamentná slovenská speváčka jej pred kamerami pomáhala urovnať rodinné vzťahy medzi Katkou, jej partnerom a mamou. Tá sa nakrátko objavila aj v stredu v známej šou, aby dcére pomohla s varením. Zdá sa teda, že hoci Katka už s partnerom nežije, s mamou sa jej vzťah podarilo urovnať.

Pani Eva sa však na televíznych obrazovkách objavila ešte pred Svokrou. Ako 49-ročná sa pokúšala nájsť si lásku svojho života v zoznamovacej šou Farmár hľadá ženu. 

Farmár hľadá ženu
zdroj: Facebook/Farmár hľadá ženu

Tak čo, pamätáš si baby ešte z Farmár Hľadá ženu a z relácie Svokra?

Zdroj: Facebook/Farmár hľadá ženu, Voyo.sk/Svokra

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News