Bez servítky

Štvrtkové Bez servítky bude opäť rušné. Najmladší člen tohto týždňovej zostavy sa podľa fanúšikov na Facebooku zosmiešni a spraví si poriadnu hanbu. V upútavke TV JOJ na ďalšiu časť kulinárskej šou si mohla vidieť, že svojich súperov privedie do neporiadku a pripraví im menu, ktorým ich zaručene prekvapí.

Zdalo sa, že tento týždeň nás v Bez servítky nič neprekvapí. Ako prvá svojich súperov hostila extravagantná Dominika, v utorok varil kritický Ivo, včera sa zase predviedla Ingrid s ťažkým životným osudom, týždeň uzavrie kaderník Attila. Dnes sa však predvedie najmladší člen partie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Vyzerá to tak, že 22-ročný Marek, ktorý sa živí ako hudobný producent a pokrový dealer, dnes tromfne aj legendárneho Filipa. Ten pred rokom svojim súperom pripravil fazuľovú polievku s klobásou, pečené špekáčiky s cibuľou a čiernym pivom a bublaninu s broskyňami.

Najhoršie menu v Bez servítky?

Na konci včerajšej časti šou o varení možno aj teba šokovala upútavka na štvrtkový diel. Dnes má variť Marek, ktorý súperom ponúkne polievku vymixovanú zo surovej zeleniny, ryžu s kuracou nôžkou, ktorú ale upiekol ešte s perím a ako dezert im pripraví smotanové poháre s piškótami a jahodovým kompótom.

Okrem toho svojich hostí privíta do neporiadku. Marek totiž býva v prenajatom byte s kamarátkou a zdá sa, že upratovanie nie je ich silnou stránkou. Výnimku ale neurobia ani kvôli natáčaniu relácie o varení. „Som poriadkumilovný, ale nie som často doma, nestihol som upratať,“ priznal v upútavke.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News