Facebook/Bez Servítky - TV JOJ

Relácia Bez Servítky už mnohé roky patrí k obľúbeným televíznym programom. Pätica súťažiacich pripravuje jedlo a pozývajú k sebe ostatných súperov. Na facebookovej stránke relácie začali tento týždeň pribúdať negatívne komentáre.

Výber súťažiacich opäť raz nesklamal a za stolom sa stretli rôzne typy osobností. Divákom, ale aj ostatným súťažiacim, najviac leží v žalúdku 27-ročný taxikár Filip, ktorý sa tento týždeň viackrát vyznamenal.

Sám priznal, že pri varení robí bordel, o čom sa mohli presvedčiť aj diváci. Jeho variaci deň bola streda, no určite nečakal, ako to dopadne.

Pre svojich stolovníkov nachystal fazuľovú polievku s klobásou, pečené špekáčiky s cibuľou a čiernym pivom a ako sladkú bodku bublaninu s broskyňami. Počas príprav mu nerobilo problém odhryznúť si zo špekáčika, ktorý vrátil do plechu, odpiť si z piva, ktoré vylial do pekáča a nehovoriac o tom, aká spúšť po ňom ostala v kuchyni.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

Počas jeho varenia mohli diváci sledovať názory ostatných súťažiacich, ktoré neboli veľmi priaznivé. Obávali sa toho, že Filipove jedlo sa nebude dať jesť, čo následne potvrdili aj svojím výkonom pri stole.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News