Bez servítky

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Diváci šou Bez servítky sa v komentároch na Instagrame TV JOJ smejú z matematiky jednej zo súťažiacich a jej pomocníčky v kuchyni. Ema Ferusová na svojom súkromnom instagramovom profile zase priznala, že natáčanie takmer nezvládla. Zaznamenal to portál Hitky.

Ak si pravidelnou diváčkou kulinárskej šou Bez servítky, asi ti neušlo, že jej súčasťou tento týždeň sú aj dve známe tváre nášho šoubiznisu. Objavila sa tam influencerka Ema Ferusová, ktorá sa do širšieho povedomia dostala aj kvôli kauze s Borisom Kollárom.

Okrem nej sa v pondelok predviedla Karin Hegedüs Dvořáková, ktorá sa na Instagrame objavuje pod pseudonymom Karinnett a pamätať si ju môžeš aj zo šou Farma. Práve ona teraz spôsobila rozruch. A to svojou matematikou.

Diváci sa z nej smejú

Karin tento týždeň varila ako prvá a hneď v kuchyni sa musela popasovať s veľkým problémom. Hoci po svojom boku mala pomocníčku, nevedeli si poradiť s matematikou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Ja neviem počítať a nehanbím sa za to. Ja neviem ani malú násobilku,“ priznala Karinnett. „Čísla, zlomky, prevody, dekagramy – to nie je moje!“ pokračovala. „Ja som dostala dar, že neviem rátať,“ dodala ešte.

V komentároch pod videom, ktoré na svojom Instagrame zverejnila TV JOJ, však fanúšikovia vyjadrili nespokojnosť. Iní sa zase perfektne zasmiali.

 „6 x 6? 26 … A ešte jej povie, že dobre,“ smeje sa diváčka. „A koľko ml hyalurónovej išlo do pier?“ pridal sa ďalší. „No týmto by som sa moc nechválil dievčence. Hanba na 3 zimy dopredu,“ myslí si fanúšik. „Veľmi smutné. A ľuďom to príde zábavné,“ píše sa v jednom z komentárov.

Ema Ferusová natáčanie šou Bez servítky takmer nezvládla

Tento týždeň môžeš na svojej televíznej obrazovke v Bez servítky vídať aj Emu Ferusovú. Keď Karin videla, že k nej na večeru kráča práve ona, veľmi sa potešila.

Pimpinočka však nielen svojich súperov, ale aj divákov prekvapila úprimnosťou, ktorou nešetrí ani na Instagrame. A práve tam teraz prezradila, že natáčanie šou Bez servítky pre ňu nebolo najľahšie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

„Týždeň, ktorý mi chýba, aj keď musím povedať, ľahké to nebolo. Keď sme to točili, som myslela, že to nezvládnem (v strede týždňa som sa dozvedela niečo veľmi citlivé a traumatizujúce na celý život, ale dala som to), MY VŠETCI SME TO DALI,“ priznala, čo zaznamenal portál Hitky.

Zdroj: Instagram/tvjoj, Hitky

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News