Ema Ferusová a Boris Kollár
Facebook/Ema Ferusová, Instagram/kollarboris

Známa influencerka Ema Ferusová na svojom YouTube s názvom Pimpinocka zverejnila šokujúce video. V 16 minútach tam spolu s otcom hovorí o vzťahu s predsedom Národnej rady Slovenskej republiky. Boris Kollár ju vraj dvakrát oplodnil a donútil ju ísť na potrat, prečo následne chcela spáchať samovraždu. V tejto veci sme oslovili aj samotné tlačové oddelenie hnutia Sme Rodina a Boris Kollár sa k tomu vyjadril. 

Nie je to tak dávno, čo bol Boris Kollár na očiach celého Slovenska. Údajne mu jeho 13. dieťa porodila mladá speváčka Laura Vizváryová. Doposiaľ však ani jeden z nich nepotvrdil, či je naozaj otcom synčeka menom Abner.

Jeho expartnerka Barbora Richterová má ale viacero dôkazov, ktoré to vraj dosvedčujú. Ďalšie obvinenia na neho teraz vytiahla jedna z jeho údajných mileniek, 21-ročná Ema Ferusová.

„Na začiatku roka 2022 som otehotnela. Keď som mu povedala, že som tehotná, povedal, že teraz na dieťa čas nie je a ak pôjdem na potrat, na jeseň ma znova napustí,“ začína svoje vyjadrenie influencerka.

Tvrdí, že Boris Kollár ju vraj donútil ísť na potrat

S politikom sa údajne začala stretávať v roku 2021. Napísali si na Instagrame a v kontakte boli pár mesiacov. Dokonca sa aj stretávali. Po 3 mesiacoch jej napísal, že keď spolu nebudú spávať, nemá to význam, pričom sa Ema do Borisa za ten čas zaľúbila. Odôvodnila to tým, že ju priťahujú starší muži.

„Stretávali sme sa, potom prišlo k tomu, že sme spolu začali spávať v byte, ktorý mi prenajal v Starom Meste. O mesiac ma poprosil, aby som vysadila antikoncepciu, pretože to chce do mňa streliť,“ priznala a dodala, že verila tomu, že on ju tiež má rád. Naďalej sa stretávali, dokonca chodili na večere, no Ema nechcela, aby ich bolo vidieť, nech im to neublíži.

Čo ďalšie ešte o Kollárovi tvrdí influencerka Ema Ferusová?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News