Ferusová v Bez servítky

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Influencerka Ema Ferusová v Bez servítky neulahodila nielen súperom, ale aj fanúšikom. V komentároch pod príspevkom TV JOJ na Facebooku sa dočkala obrovskej kritiky. 

Hoci influencerka Ema Ferusová bola známa už predtým, do povedomia ešte väčšieho publika sa dostala kvôli kauze s Borisom Kollárom. Práve jeho niekoľkokrát tiež spomenula uplynulý týždeň v šou Bez servítky. Okrem svojho kuchárskeho talentu tam predviedla aj úprimnosť. Veľakrát sa riadila heslom: „Čo na srdci, to na jazyku.“

Ema Ferusová sa kvôli Bez servítky stretla s veľkou kritikou

Pimpinočka v Bez servítky varila ako posledná. Súperom však v piatok veľmi neulahodila. Už keď k nej prišli na večeru, sťažovali sa, že museli dlho čakať. Predjedlo a hlavný chod si však pochvaľovali. Skritizovali len dezert, ktorý sa Eme pripiekol.

Pravdou ale je, že ani diváci z jej pôsobenia v Bez servítky neboli celkom nadšení. Podotkli to v komentároch pod príspevkom TV JOJ.

„Ona je celá akási divná,“ vyjadrila sa jedna z fanúšičiek. „Mne to dievča prišlo, že je zaostalé a jednoduché … Vôbec nerozumiem jej sebavedomiu. Rozprávať nevedela, správať sa nevedela,“ pridala sa ďalšia.

„Toto dievča bolo to najhoršie, čo kedy bolo v tejto relácii. Takto sa zhovädiť pred celým Slovenskom. Už tam bolo čokoľvek, ale toto ešte nie. Aspoň mala držať hubu, nie sa chvastať, s kým ,spolupracovala‘. Chcem vidieť chlapa, ktorý by chcel ešte toto indivídum. Jedine taký, ktorý je na takej mentálnej úrovni, ako tá chudera,“ prekvapila diváčka šou Bez servítky.

„Nie vždy to je o kráse a botoxe,“ zasmiala sa ďalšia. „Pipina bez rozumu,“ píše sa v ďalšom komentári. „To jedlo bude hnusné ako ona. Tento hnus je pre Borisa,“ zasmial sa divák.

„Keď to nevyšlo u Kollára, možno klapne v JOJ. Neklapne. Proste na to nemáš Ema,“ odkazuje Pimpinočke fanúšička. „Od začiatku nesympatická, arogantná žena,“ zhodnotila ďalšia. „Boris sa musí veľmi chytať za hlavu,“ myslí si ešte jeden.

To ale ani zďaleka ešte nie je všetko. Pod TÝMTO príspevkom doposiaľ je 312 komentárov a väčšinou sa v nich objavuje takáto hrozná kritika.

A čo si o Eminom pôsobení v Bez servítky myslíš ty?

Zdroj: Facebook/Bez servítky – TV JOJ

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News