Instagram/slaytiiina, Facebook/Bez Servítky - TV JOJ

Ešte pred začiatkom pondelkovej epizódy Bez Servítky Televízia JOJ predstavila na svojom Facebooku a Instagrame dve známe tváre, na ktoré sa budeš môcť tento týždeň pozerať. Ide o Adama Nemečeka, známeho ako drag queen pod prezývkou Slaytiiina a bývalú missku Mirku Fabušovú. Ľudia v komentároch ihneď začali kritizovať výber hostí, pričom im stačila len ukážka.

Po včerajšej premiére ostali určite mnohí diváci poriadne prekvapení a mnohí aj pobúrení. 20-ročný Adam sa rozhodol predviesť v kuchyni v ženskom prevedení, keďže sám priznal, že sa rád oblieka a maľuje ako žena. Niekoľkokrát denne sa musí kontrolovať v zrkadle, aby vyzeral stále perfektne. Na svojom výzore si dal záležať oveľa viac ako na samotnom jedle.

Tohto týždňová zostava v Bez Servítky

Mladý influencer s vyše 80-tisíc fanúšikmi na Instagrame priznal, že mu nezáleží veľmi na tom, čo si budú jeho súperi myslieť o jedle, ktoré pripraví. Oveľa viac ho zaujíma to, aký názor budú mať na neho ako na osobu a to, ako vyzerá. Vzali ho pomerne v pohode, aj keď na kameru povedali, že s tým nie sú úplne stotožnení, ale je každého osobná vec, ako sa prezentuje.

V kuchyni nepredviedol výkon hodný výhry, o čom svedčí aj záverečné skóre, ktoré získal. Od hostí si vyslúžil iba 15 bodov, pričom najviac kritizovali výber jedál a nepozdával sa im ani program, pri ktorom sa cítili trápne.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News