Boris Kollár a Ema Ferusová
Instagram/nahrane_tvjoj/pimpinockaa

Hoci o nej dlhšie nebolo počuť, 22-ročná influencerka Ema Ferusová ešte neskončila. Na svojom Instagrame zverejnila konverzácie. Ukázala správy, ktoré jej vraj písal sám predseda Národnej rady Slovenskej republiky, pričom ju v tom období údajne poslal až na dva potraty. Okrem toho je z nej teraz iná žena. Zmenila totiž imidž. Nové vlasy, nový boj?

Ferusová sa nevzdáva

Na začiatku mesiaca celé Slovensko šokovalo video, ktoré na YouTube zverejnila influencerka Ema Ferusová. Tvrdí v ňom, že mala pomer s Borisom Kollárom, pričom s ním dvakrát otehotnela a následne ju poslal na potrat. Hoci predseda vlády vzťah s ňou nepopiera, na interrupciu ju vraj neposlal.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SME RODINA (@sme_rodina)

„Orgánom činným v trestnom konaní boli predložené jednoznačné dôkazy, z ktorých jasne vyplýva, že slečna Ferusová si týmto veľmi slušne privyrobila z peňazí Zoroslava Kollára. Z predložených dôkazov okrem iného tiež vyplýva, že spomínanú slečnu Boris Kollár na žiadny potrat neposielal, ale išlo o spontánny potrat,“ znie stanovisko, ktoré nám poskytlo hnutie SME RODINA.

Ema Ferusová sa však nevzdáva a fanúšikom predložila hneď niekoľko dôkazov, ktoré majú svedčiť proti tomu, čo tvrdí Boris Kollár. V ďalších dvoch videách ukazuje lekárske správy a výpisy z účtu. V poslednom zverejnenom príspevku na YouTube sa zase snaží dokázať, že jej nikto za diskreditáciu Borisa Kollára nezaplatil.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SME RODINA (@sme_rodina)

Čo sa píše v správach, ktoré zverejnila a čo ďalšie Ferusová chystá?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News