Boris Kollár

Expartnerka a mama jeho dvoch detí, Barbora Richterová najnovšie tvrdí, že Boris Kollár má hneď niekoľko mileniek a už je dokonca na ceste jeho 15. dieťa. Podľa portálu EMMA to priznala na Instagrame. Tam to už však nenájdeš. Politik a podnikateľ k tomu povedal pár slov v relácii denníka SME.

57-ročný známy politik má 12 detí s 10 rôznymi ženami. 13. bábätko vraj čaká s 11. mamičkou, mladou speváčkou Laurou Vizváryovou, čo vysvitlo iba nedávno. Dvojica sa k tomu však doposiaľ nepriznala.

Kollár vraj má hneď niekoľko mileniek

Možno si postrehla, že Barbora Richterová na svojho expartnera aktuálne hádže jednu špinu za druhou. Porodila mu dvoch synov a tvrdí, že sa o nich nestará.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Boris Kollar (@kollarboris)

„Boris Kollár odmietol podpísať zmenu mena, odmietol sa vzdať otcovstva! Napriek tomu sa odmieta stretávať s vlastnými deťmi! Potrebuje mať nasilu na papieri meno dieťaťa, ktoré nepozná a na základe jeho vlastného rozhodnutia ani nespozná! Boris, vzdaj sa otcovstva,“ vyjadrila sa na Instagrame, čo zaznamenala EMMA.

„Boris Kollár má novú milenku. Je teda normálne oplodňovať ďalšie a ďalšie ženy, jednu čakateľku 15. decka má v Rovinke, ďalšiu milenku v robote. Vtipné, že sme normálni – no ty úplne, ty si ten najnormálnejší, čo nemá ani normálnu rodinu,“ šokovala Barbora.

Je to vraj antikampaň

Slovenský politik a podnikateľ celú túto situáciu zhodnotil v relácii denníka SME – Rozhovory ZKH.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Boris Kollar (@kollarboris)

„Nebudem sa k tomu vyjadrovať. Budem pozerať najskôr na zreteľ mojich detí. Doteraz som sa k tomu pre médiá nevyjadril, rešpektujte to. Som presvedčený, že je to antikampaň a mám na to dôkazy. Keď na to príde, tak ich zverejním, ale teraz sa k tomu nebudem vyjadrovať a rešpektujte, prosím vás, moje deti,“ povedal.

Zdroj: EMMA, YouTube/SME

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News