Boris Kollár a Ema Ferusová
Instagram/sme_rodina/carla.smalo

Ema Ferusová sa nevzdáva. Na svojom YouTube zverejnila ďalšie video podobné tým predošlým. Opäť v ňom odzneli šokujúce obvinenia na Borisa Kollára, s ktorým mala 22-ročná influencerka milostný pomer. 

V posledných dňoch Slovenskom rezonuje kauza, v ktorej figuruje Boris Kollár. Mladá influencerka Ema Ferusová pred pár dňami priznala, že spolu mali pomer, čo predseda parlamentu nepoprel, no ani nepotvrdil. Obvinila ho však ešte z toho, že s ním dvakrát otehotnela, pričom ju poslal na potrat. Potom ju údajne chcel oplodniť ešte raz.

Ema v nedávnom videu celú krajinu informovala o tom, že na Kollára podáva trestné oznámenia. Ukázala aj lekárske správy, predsedu vlády vyzvala na detektor lži a ešte k tomu, poprela pravosť nahrávky, ktorú pred časom Boris zverejnil. Ferusová v nej totiž sama priznala, že jej Zoroslav Kollár ponúkol 40-tisíc eur za diskreditáciu predsedu Národnej rady Slovenskej republiky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SME RODINA (@sme_rodina)

Vyjadrenie hnutia SME RODINA

K týmto obvineniam sa už stihlo vyjadriť aj hnutie SME RODINA, ktoré sme oslovili. „V tejto veci sme začiatkom augusta tohto roka mali tlačovú konferenciu, kde p. predseda B. Kollár avizoval, že podal trestné oznámenie nakoľko sme mali informácie, že sa chystá predmetná diskreditácia,“ uviedla hovorkyňa hnutia, Linda Tribusová.

„Orgánom činným v trestnom konaní boli predložené jednoznačné dôkazy, z ktorých jasne vyplýva, že slečna Ferusová si týmto veľmi slušne privyrobila z peňazí Zoroslava Kollára. Z predložených dôkazov okrem iného tiež vyplýva, že spomínanú slečnu Boris Kollár na žiadny potrat neposielal, ale išlo o spontánny potrat,“ znie ich stanovisko.

„K hereckým výkonom pána Ferusa a slečny Ferusovej stačí len dodať, že by nedostali ocenenie v podobe Oscara, ale skôr v podobe Zlatej maliny. Išlo o profesionálne pripravené video v štúdiu s dramatickou hudbou, ale, žiaľ, s veľmi chabými hereckými výkonmi,“ dodal ešte podpredseda hnutia SME RODINA Peter Pčolinský pre Topky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Boris Kollar (@kollarboris)

Aké má Ferusová ďalšie dôkazy a s akými obvineniami prišla?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News