Boris Kollár

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Boris Kollár bol hosťom v podcaste SNAMI, ktorý moderujú Svetozár Nehéz a Oskar Barami. Známy multiotecko úprimne prehovoril o viacerých aspektoch v jeho živote. Na pretras prišli aj jeho partnerky či deti. A za akým účelom ho kontaktujú influencerky? 

Koľko má Boris Kollár detí a čo je jeho najväčším úspechom?

Práve pred pár dňami Filip Sulík zverejnil ďalší diel svojho podcastu, v ktorom bol jeho hosťom práve Boris Kollár. Naznačil tam, koľko žien sa vystriedalo v jeho posteli. A údajne to má byť štvorciferné číslo, no známy multiotecko to nekonkretizoval.

Podobnú otázku dostal aj v podcaste SNAMI. Sám však priznal, že nemá prehľad o tom, s koľkými ženami spal. „Ja neviem, čo to počítate akože. Teraz čo, keď má niekto 10, tak je špatný a keď má niekto 100, tak je čávo?“ odpovedal multiotecko na otázku, či vie, aký má „bodycount“.

„Ja tomu nerozumiem, o čo sa tu jedná, lebo toto nie je olympijská súťaž, že musím nazbierať čiarky,“ dodal. Pritom nikdy napríklad nespal s Aziatkou. Jeho najdlhším celibátom boli asi 2 alebo 3 týždne, no o panenstvo prišiel už v štrnástich rokoch so staršou babou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Boris Kollar (@kollarboris)

„Každý máme nejakú zábavu alebo nejaký cieľ, nejaké potreby alebo čokoľvek a každý si ten život rieši po svojom,“ uviedol Boris Kollár, no vraj za tým netreba hľadať žiadnu filozofiu. Dobre sa cíti vo veľkej spoločnosti ľudí, preto aj má veľkú rodinu. A jeho najväčším úspechom je alebo bude, keď tieto deti a rodiny dokáže uživiť. Už skôr ale tiež naznačil, aké vysoké výživné platí.

Opäť však verejne nechcel prezradiť, koľko detí má v skutočnosti. Niektoré sa však stretávajú a štyri mamičky vraj spolu chodia na dovolenky. Dokonca nedávno, pred voľbami, jeho expartnerky údajne dostávali finančné ponuky na to, aby ho zdiskreditovali.

„Zaútočili na tú najcitlivejšiu tému. To je rodina, deti … Takže rôzne kriminálne živly, ktoré to financovali tvrdým spôsobom. Ja som veľmi rád, že sa im podarilo zlomiť len jednu matku mojich detí – Barboru Richterovú. Dostala nové auto za to, dostala nejaké benefity, dovolenky a tak ďalej,“ povedal Boris Kollár.

Čo Boris Kollár odkázal mamám jeho detí a čo od neho chcú influencerky?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News