Kollár a Laura - narodeniny a krst syna

Syn Borisa Kollára a Laury Vizváryovej, malý Abner, oslávil svoje prvé narodeniny na veľkolepej detskej párty, ktorú rodičia spojili s jeho krstom. Na oslavu dorazili aj celebrity ako Zuzana Plačková či Anita Soul, ktoré sa podľa záberov na Instagrame poriadne odviazali. Ako sa však Boris Kollár a Laura chránia pred zlou energiou, ktorá ich v posledných mesiacoch „bombarduje“?

Boris Kollár, známy slovenský politik a podnikateľ, a jeho partnerka Laura Vizváryová pripravili pre svojho syna Abnera nezabudnuteľnú oslavu prvých narodenín. Ďalšou dôležitou udalosťou tohto magického dňa bol aj chlapcov krst.

Krásna blondínka všetko dokumentovala na sociálnych sieťach. „Včerajší krst nášho syna Abnera. Som šťastná, že sa krst konal práve v Marianke. Toto miesto je pre mňa veľmi silné a často som sa sem chodila modliť. Len Pán Boh mi je svedkom, ako často to bolo, najmä počas môjho celého tehotenstva a aj keď sa Abner narodil,“ napísala na Instagrame.

Nenávisť rieši vierou

Laura Vizváryová však spomenula aj jej sokyňu Barboru, s ktorou si už neraz skočila do vlasov. „Cítim z nej nenávisť voči celej mojej rodine,“ povedala pre Odzadu.sk Laura nedávno. Tentoraz na Instagrame prezradila, ako sa snaží seba a svojich najbližších chrániť pred zlou energiou.

„Veľmi často som sa tu modlila zaňho a za to, aby ho zhora chránili pred špinavými jazykmi a preklínaním. Asi viete, na koho narážam. Môjho syna budem viesť k tomu, aby miloval Boha, ale najmä k tomu, aby mal dobré srdce,“ priznala Vizváryová a dodala: „Abner má veľmi silného otca a veľmi silnú matku a ja nikdy nedovolím, aby mu bolo hocijako ublížené.“

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Laura Vizvaryova (@_leyla_lv_)

Na rodinnej oslave nechýbala nafukovacia šmýkačka, ktorá bola obrovskou atrakciou nielen pre deti, ale aj pre samotného Borisa Kollára. Ten sa po nej tiež radostne šmykol. Hostia si pochutnávali na množstve dobrôt a výzdoba pozostávala z desiatok farebných balónov.

Zdroj: Instagram/_leyla_lv_

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News