Boris Kollár

Bývalý predseda parlamentu Boris Kollár je síce obklopený veľkou rodinou, no pokoj a harmóniu v živote zatiaľ nenašiel. Žilka na čele mu totiž vyskajuje kvôli expartnerke Barbore Richterovej, ktorá neustále útočí na jeho osobu a terajšiu lásku Lauru, s ktorou si dokonca nedávno skočili do vlasov. A konflikt sa neustále vyostruje. Z drsných odkazov, ktoré si Kollárove mamičky navzájom vymieňajú, mrazí.

Prednedávnom Slovenskom otriasla správa o bitke v dome Borisa Kollára. Jeho mamičky si skočili do vlasov a riešiť to museli až muži zákona. Barbora a Laura sa však naďalej majú v zuboch a nedajú si pokoj. Drsné odkazy si posielajú aj cez sociálne siete. Laura Vizváryová, ktorá je mamou malého Abnera, to tentokrát Barbore Richterovej nedarovala.

„Barbora, si obyčajná handra pre mňa, ktorá bola Borisova tajná milenka, keď mal oficiálnu partnerku Andreu Heringhovú. Roky si sa snažila dostať na jej miesto … Na to ľudia zabudli. Pripomeniem ti to Barborka! A keby si chcela vedieť, Andrey nesiahaš a nikdy si nesiahala, a to v ničom ani po jej členok,“ vyjadrila sa blondínka. Laura tiež dodala, že Richterová mala napadnúť v minulosti Paulu Simoes a koniec koncov i ju samotnú.

„Napadla aj mňa, keď som vstúpila do takzvanej koňakovej miestnosti v dome Borisa Kollára so slovami: „Kto si ty?“. Po prvé, ja si nemyslím, že som niekto, ale ja by som sa chcela teraz verejne opýtať Barborky, kto je ona a na toto ju vyzývam, kto si ty Barbora Richterová, povedz nám to. Chceš aby som to povedala ja?“ uviedla na svojom profile.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Boris Kollar (@kollarboris)

Blondínka okrem toho ozrejmila, že má silné dôkazy o rasistických výrokoch Richterovej. „Je veľmi smutné a naozaj je to tragédia, že jedna žena a matka v 21. storočí sa takto chová a vyjadruje. Ty sa hanbi, lebo podľa mňa si jeden odpad spoločnosti,“ odkázala jej Vizváryová.

Čo na to hovorí Boris Kollár?

Podnikateľ exkluzívne pre Odzadu ozrejmil, čo si o celej tejto situácii myslí. Barbora nikdy nebude spokojná. To, ako útočí a čo píše na sociálnych sieťach, ja komentovať nebudem. To sa komentuje samo,“ uviedol sklamane.

Zdroj: Boris Kollár exkluzívne pre Odzadu.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News