kollárova laura
Instagram/_leyla_lv_/kollarboris

Laura Vizváryová je aktuálnou partnerkou Borisa Kollára. Na Laurinom Instagrame sa spolu neukazujú. Mladá mamička na sociálnych sieťach priznala, aké sú dôvody, čo zachytil portál Koktejl. Rieši Kollárova Laura rozchod?

Len nedávno sa spolu ukázali na výlete v Dubaji. Kollár svoju partnerku patrične rozmaznáva a aj v spoločnosti to dáva jasne najavo. Na jej Instagrame je ale všetko inak. Okrem vlastných fotiek a záberov ich spoločného syna, tam Borisa nenájdeš.

Boris aktuálnu priateľku poslúcha

Hoci je verejne známe, že Laura je len o niečo staršia ako Borisova najstaršia dcéra, zdá sa, že tento vzťah mu prospieva. Sám tvrdí, že ju vzorne poslúcha. „Čo tu robím? Mám takú priateľku, ktorá je strašne despotická, panovačná a rozkazuje mi. Najprv sa postarala o tom, aby som stratil všetkých kamarátov, potom vyhlásila, že ona je jediný môj kamarát a povedala, že dnes sa ide sem. Takže som tu,“ povedal v relácii Smotánka, čo zachytil portál Koktejl.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Boris Kollar (@kollarboris)

Je to vážny vzťah?

Podľa portálu Koktejl je to medzi hrdličkami vážne, pretože ju Boris Kollár občas zverejní aj na svojom Instagramovom účte. To neplatí pre sociálnu sieť jeho partnerky.

Avšak podľa tohto portálu Laura zverejňuje príbehy, ktoré ukazujú aj Kollára. Ide o rôzne fotky a videá z každodenného života. Naposledy mala údajne do príbehu pridať okienko s otázkami.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Laura Leyla (@_leyla_lv_)

Zvedaví fanúšikovia

Kollárova Laura podľa portálu Koktejl zverejnila anonymné otázky. Je logické, že sa v podobnej situácii ozvú aj zvedaví sledujúci. Týmto spôsobom sa k nej dostala otázka, prečo nemá na profile žiadne fotografie s aktuálnym partnerom. Riešia krízu vo vzťahu?

A načo? Keď budeme mať peknú fotku. Ale ja väčšinou fotím len malého,“ odpovedala jednoducho, čo zachytil portál Koktejl.

Zdá sa, že problémy vo vzťahu neriešia a týmto utíšila smäd po zvedavosti nejedného fanúšika Borisa či Laury.

Zdroj: Koktejl

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News