Boris Kollár

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Boris Kollár sa najnovšie objavil v podcaste Filipa Sulíka – Fiki Unchained. Ukážka na Patreone je plná naozaj prekvapivých vyjadrení. Koľko mal Boris žien v posteli a stretol sa aj s Ráchel Karnižovou? Jeho údajná bývalá partnerka zasa pre portál Pluska priznala, že sa s ním stretla len kvôli peniazom.

Boris Kollár má v týchto dňoch veľmi blízko k podnikateľke s módou Laure Vizváryovej, ktorá mu porodila syna Abnera. Kollár je však známy tým, že má viacero potomkov aj s inými ženami. Len nedávno prekvapili špekulácie, že čoskoro na svet príde jeho údajné ďalšie dieťatko.

Boris Kollár priznal, koľko mal žien

Práve multiotecko sa teraz objavil v podcaste Filipa Sulíka, ktorý je dostupný len pre predplatiteľov. Na Patreone však nájdeš aj ukážku, kde prezradil viac než dosť. Ako v nej sám Filip priznal, bolo jeho veľkým snom vyspovedať práve Borisa. Presne taký život, ako má politik, by chcel raz žiť aj on.

Filip sa ako prvé opýtal, aký má Boris bodycount, teda koľko žien sa už vystriedalo v jeho posteli. Multiotecko najskôr povedal, že toto číslo netuší. „Je to štvorciferné? Ale … nie?“ spýtal sa Filip. „To určite,“ znela odpoveď.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Boris Kollar (@kollarboris)

Multiotecko je spájaný aj so známymi influencerkami

Ďalšia z pikantných otázok smerovala k influencerke Ráchel Karnižovej, ktorá mala podľa fanúšikov toto leto randiť práve s politikom. Ako sám Boris teraz priznal, Ráchel pozná a dokonca sa aj raz stretli osobne. Mali však spolu aj niečo viac?

Nikdy nič … No prečo? Lebo sme sa nestreli preto, aby sme spolu niečo mali,“ priznal Boris. A následne dodal, že sa s kontroverznou influencerkou stretli len preto, že chcela nejakú pomoc. O čo konkrétne išlo však už neprezradil.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Rozálie Růžičková (@rozalieruzickova)

V týchto dňoch sa stále viac a viac hovorí aj o ďalšej žene spájanej s Borisom. Ema Ferusová, ktorú tento týždeň môžeš vidieť aj v relácii Bez servítky, ho obvinila z poriadne šokujúcich vecí. Stojí si stále za vyjadreniami o Borisovi a vďaka čomu ju vraj zbalil?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News