Ema Ferusová

Influencerka Ema Ferusová dala fanúšikom v stories na Instagrame priestor na otázky. Jeden z nich nezabudol zabŕdnuť do jej osobného života. Má novú lásku? Našla si už náhradu za známeho multiotecka Borisa Kollára?

Ema Ferusová, ktorá sa na sociálnych sieťach prezentuje pod prezývkou Pimpinočka, sa do povedomia širšieho publika dostala kvôli kauze s politikom Borisom Kollárom.

Vo viacerých videách na YouTube tvrdí, že spolu mali pomer a zverejnila aj údajné dôkazy, že ju vraj dvakrát prinútil ísť na potrat. A hoci známy multiotecko nepoprel, že čosi spolu mali, absolútne vylučuje, že Emu poslal na prerušenie tehotenstva. Dokonca si za jeho diskreditáciu vraj mala slušne privyrobiť, čo popiera zasa ona.

„Pimpa“ však naďalej proti Borisovi Kollárovi bojuje a prisľúbila mu verejné ospravedlnenie v prípade, ak vyhrá zápas organizácie Fight Night Challenge.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa FIGHT NIGHT CHALLENGE (@fightnightchallenge)

Je Ema Ferusová znovu zamilovaná?

Po kauze s Borisom Kollárom sa jej veľa ľudí pýta na pocity. Fanúšičky si ju obľúbili a hodnotia ju ako silnú ženu, ktorá sa len tak ľahko nevzdáva. Samozrejme však, že sa zaujímajú aj o jej osobnejší život.

Najnovšie sa jej v otázkach a odpovediach spýtali, či si po Borisovi Kollárovi znovu našla lásku a či je aktuálne zamilovaná. „Si teraz zamilovaná?“ opýtala sa fanúšička.

Ema Ferusová na to ale odpovedala veľmi záhadne, no zdá sa, že čosi naznačila. V stories na Instagrame zverejnila fotku, ako sedí vedľa akéhosi chalana a opiera sa o neho. Prekryla ho však emodži a fanúšičke odpovedala iba jedným slovom: „Som?“ opýtala sa a pridala smajlíkov.

Tak čo myslíš, našla si podľa teba Ema Ferusová po Borisovi Kollárovi opäť novú lásku? 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ema Ferusová (@pimpinockaa)

Zdroj: Instagram/pimpinockaa

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News