Ferusová a Kollár
Instagram/pimpinockaa/sme_rodina

Ema Ferusová neprestáva hovoriť. Na Instagrame priznala, že po tom všetkom je fyzicky a psychicky zničená. Vo svojom najnovšom videu však opäť obvinila Borisa Kollára zo šokujúcich vecí. Čo to bolo?

Obe strany statočne bojujú

Slovensko prednedávnom obletela veľká kauza, v ktorej má byť namočený politik Boris Kollár a influencerka Ema Ferusová. Vo svojom videu, ktoré sa stalo virálnym behom pár hodín, popísala pomer s predsedom vlády. Mal ju dvakrát oplodniť, pričom ju potom údajne poslal na potrat.

Hoci sám Boris Kollár ich pomer nepopiera, na interrupciu ju vraj neposlal a údajne ide iba o antikampaň pred voľbami, čo Ferusová vylučuje.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Národná rada SR (@parlamentsr)

„Orgánom činným v trestnom konaní boli predložené jednoznačné dôkazy, z ktorých jasne vyplýva, že slečna Ferusová si týmto veľmi slušne privyrobila z peňazí Zoroslava Kollára. Z predložených dôkazov okrem iného tiež vyplýva, že spomínanú slečnu Boris Kollár na žiadny potrat neposielal, ale išlo o spontánny potrat,“ znie stanovisko hnutia SME RODINA, ktoré sme oslovili.

Za video na YouTube influencerka vraj od Zoroslava Kollára dostala 40-tisíc eur. A hoci v nahrávke, ktorú následne zverejnil Boris Kollár, to priznala ona sama, Ema jej pravosť popiera a tvrdí, že nikdy žiadne peniaze nedostala. Dôkazov má byť hneď niekoľko. Jej bývalý kamarát Tadeáš Kuběnka si je však istý, že ich zobrala.

Influencerka ukázala lekárske správy, ktoré majú potvrdzovať jej verziu a na politika podala trestné oznámenie. Kollára dokonca vyzýva na detektor lži a zverejnila aj ďalšie šokujúce tvrdenia.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SME RODINA (@sme_rodina)

Čo ďalšie ešte Ferusová zverejnila?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News