Ferusová a Kollár
Facebook/Ema Ferusová. Instagram/kollarboris

Influencerka Ema Ferusová sa dostal do povedomia verejnosti aj kvôli videám o slovenskom politikovi. Na Instagrame nájdeš záber, ktorý potvrdzuje, že sa chystá do ringu. Portál Refresher zachytil aj podmienky, ktoré si medzi sebou dievčatá kládli. V prípade prehry sa Ema verejne ospravedlnení Borisovi Kollárovi.

Ema Ferusová alias Pimpinockaa natočila video, v ktorom obvinila Borisa Kollára z toho, že ju viackrát poslal na potrat. Samotný politik však všetky tieto tvrdenia poprel, ale mladá influencerka stále neutíchla.

Len minulý mesiac priznala, že chystá ďalšie video a politika okrem iného obvinila aj z nepravosti nahrávky. Tú politik zverejnil ako dôkaz, že od Zoroslava Kollára mala zobrať 40-tisíc eur za diskreditáciu bývalého predsedu vlády.

Ema Ferusová sa bude musieť Kollárovi ospravedlniť za klamstvá

Táto influencerka sa teraz podľa Instagramu ide pobiť do ringu. Možnosť dostala od organizácie Fight Night Challenge, v ktorej si svoj zápas vyskúšala aj Dominika Mirgová. Ema sa postaví proti ďalšej influencerke, ktorou je Lenočkatt. Tú sleduje na Instagrame takmer 30-tisíc fanúšikov. Nie je tajomstvom, že dievčatá sa príliš nemusia, no spoločne objavia na šiestom pokračovaní galavečeru.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa FIGHT NIGHT CHALLENGE (@fightnightchallenge)

Ako však informuje portál Refresher, pred tisíckami divákov v aréne uzavreli aj dohodu, ktorú navrhla práve Lenka. V prípade, že Lenočka prehrá zaplatí Eme nájom a zoženie rodinné starožitné brnenie za desiatky tisíc eur, o ktorom sa toľko diskutovalo. Ak však zápas prehrá, Pimpinočka sa bude musieť verejne ospravedlniť Borisovi Kollárovi za údajné klamstvá.

Tak čo, tešíš sa na tento zápas?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News