Pimpinočka, Boris Kollár

Známa influencerka Ema Ferusová, alias Pimpinočka, sa do povedomia verejnosti dostala aj vďaka kauze s Borisom Kollárom. O bývalom politikovi tvrdila, že ju mal poslať na potrat, a to napriek jej presvedčeniu, že si chce dieťa nechať. I keď sa s kontroverznou brunetkou spájajú viaceré kauzy, ona sama o sebe tvrdí, že je citlivá duša, ktorá sa len snaží nájsť lásku. Čo nám Pimpa o sebe prezradila v exkluzívnom rozhovore, sa dozvieš práve v tomto článku. 

Pimpinočka je aktívna na sociálnych sieťach, kde ju sleduje takmer 76-tisíc fanúšikov. Tam prezentuje svoj osobný život, spolupráce s módnymi značkami, či humor. A teraz sa o exkluzívne informácie zo súkromia podelila aj s nami. Jednou z hlavným vecí, ktoré nás zaujímalo bolo, aký ma Ema momentálne ľúbostný život a či randí.

„Ja som asi nikdy nemala dokonalé rande. Tí muži sa pri mne strašne hanbia,“ priznala so smiechom influencerka, ktorá sa na Instagrame nebojí ísť s kožou na trh.

„No pred prvým rande som sa musela opiť, lebo som sa veľmi hanbila a bolo to také veľmi trápne a suché. A väčšinou ja som bola ja tá, čo rozpráva, lebo ten chlapec sa ešte viac hanbil ako ja,“ zaspomínala Ferusová.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ema Ferusová (@pimpinockaa)

Bolo jej najlepšie rande s Borisom?

Okrem začiatkov v randení priblížila aj to, aké to bolo, keď sa stretávala s bývalým predsedom parlamentu Borisom Kollárom. „Boris bol gentleman, brával ma na večeru aj keď nemal veľa času,“ prezradila nám. Je však niečo, čo podľa jej slov nikdy nerobil.

Nikdy mi nekupoval ruže, drahé darčeky. On na to nemá čas a keď, tak si treba od neho vypýtať,“ povedala bezprostredne. Kollár má vraj svoje interné zásady, ktorých sa drží.

On len tak sám niečo nekupuje. Ale ja som nebola toho zástanca, lebo keď ti má človek niečo kúpiť, tak to má spraviť sám. Bez toho, aby si si to vypýtal. Ja som to tak nerobila,“ uviedla influencerka, ktorá však už s multioteckom nie je v kontakte.

Aký bol v posteli?

Tento článok je dostupný členom Odzadu PREMIUM

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News