Photo by Jared Sluyter on Unsplash.com

Ak sa chceš dozvedieť, ako sa budeš správať, keď sa zamiluješ, si na správnom mieste. Akonáhle sa zamilujeme, vždy sa správame inak. Niekedy viac impulzívne, niekedy viac šialene. Rozhodne by si sa však stále mala správať tak, aby si s tým bola spokojná a nehanbila sa za seba.

Baran

Toto znamenie sa správa veľmi aktívne a temperamentne. Baran nemá rád, ak sa s jeho priateľom nudí a tak musí byť on ten, kto vytvára prvý krok. Je rozhodnutý prebrať zodpovednosť za všetko, čo s priateľom spravia, hlavne aby sa nenudili.

Býk

Býk nerád rozoberá jeho súkromný život. Je rád, že má svoje súkromie a snaží sa pôsobiť vyrovnane. Má rozmýšľanie posunuté na úroveň vyššie a vo vzťahu sa vie správať veľmi vyspelo. Vzťah s ním ťa rozhodne pripraví do budúcnosti.

Blíženci

Blíženci majú vo vzťahu radi vzrušenie. Musia neustále cítiť príťažlivosť k partnerovi. Stále skúšajú nové veci a správajú sa bláznivo. Ich charakteristická črta je tá, že majú v sebe dve osobnosti a naozaj je to s nimi ťažko zvládnuteľné, keď sa zamilujú.

Rak

Keď sa zamiluje Rak, je oveľa viac romantickejší, než bol kedykoľvek predtým. Svojej drahej polovičke by nosil darčeky aj každý deň a najradšej by bol stále s ňou. Jeho túžba po láske sa tu naozaj prejaví naplno.

Lev

Ak sa zamiluje Lev, správa sa veľmi ochranársky. Nedovolí nikomu, aby jeho partnerovi ublížil. Rád dostáva pozornosť a darčeky, no vo vzťahu mu ide najmä o pohodlie a bezpečnosť. S osobou, do ktorej sa zamiluje, sa musí cítiť pohodlne a príjemne.

Panna

Toto znamenie nevie lásku moc prejavovať. Ak sa však raz zamiluje, dokáže sa pre daného človeka zmeniť. Bude pre neho na piedestáli a urobí všetko, o čo ho žiada. Má to však aj jednu zlú stránku: Panna je častokrát tvrdohlavé znamenie a tak sa raz za čas stane, že čo si zoberie do hlavy, to tam zostane navždy.

Váhy

Pre Váhy je dôležité, aby boli s partnerom rovnocenní. Vie sa správať dospelo – keď chce, tak sa vie rýchlo osamostatniť. No na druhej strane sa správa niekedy ako dieťa a nevie, čo má robiť.

Škorpión

Ak sa zamiluje Škorpión, je to jedine cez posteľ. Partner/ka ho musí priťahovať, jedine tak je schopný sa zamilovať. Keď je zamilovaný, podrobuje daného človeka rôznym skúškam. Neverí nikomu a tak si ho musí otestovať.

Strelec

Strelec má rád rýchle zmeny. Je zamilovaný, ale trvá to u neho len krátko. Jeho živel je oheň a patrične to vidno. Vo vzťahu si robí čo chce, hlavne aby sa mal dobre a boli uspokojené jeho potreby.

Kozorožec

Veľa premýšľa. Ak sa Kozorožec raz zamiluje, praktizuje „overthinking“ častejšie, než by sa dalo povedať. Nikdy si nemyslel, že taký bude, no veľmi sa bojí. Možno ďalšieho sklamania alebo toho, že sklame partnera on.

Vodnár

Stále hľadá nové nápady na to, ako by sa dal vzťah vylepšiť. Je zamilovaný do svojho partnera, no to mu nestačí. Potrebuje niečo viac a jeho vzplanutie pre vášeň je silnejšie, než očakávaš.

Ryby

Keď je zamilované znamenie Ryby, sníva. Veľa a často. O tom, aké by to bolo, keby s daným človekom mali budúcnosť a čo všetko musia urobiť preto, aby im to spolu vydržalo. Snažia sa a nikdy nepovedia „nie“ novým veciam, pretože sa chcú stále učiť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating