Unsplash/BRUNO EMMANUELLE

Máme tu nový deň, ktorý so sebou prináša nové radosti, ale i problémy. Ak si zvedavá, na čo sa máš pripraviť, nech sa páči, prinášame ti denný horoskop! 

Baran

Dávaj si pozor na jazyk, ako aj vo vzťahu, tak i v práci. Niekedy je mlčať zlato a lepšie, ako komentovať všetko naokolo. Mohlo by sa to zvrtnúť v tvoj neprospech. A z pekného dňa by bol nakoniec zlý.

Býk

Dnes sa môžeš stretnúť so samými zaujímavými ľuďmi. Pomôže ti to vyriešiť dilemu, ktorá ťa už dlhšie zaťažovala. Vďaka tomu si tvoja myseľ bude konečne môcť oddýchnuť od toľkého premýšľania.

Blíženci

Vstala si zlou nohou? Nečakaj, že to bude dnes lepšie. To sa stáva, že nie každý deň musí byť krásny. Priprav sa na povinnosti a možné hádky. Večer však vypni a nemysli na nič. Pozri si napríklad dobrú komédiu.

Rak

Opatrne narábaj s hovoreným i písaným slovom, aby sa ti to tentokrát nevypomstilo. Nie všetko, čo máš na srdci je vhodné poslať do éteru. Obzvlášť dnes, kedy na teba číhajú samí citlivejší ľudia.

Lev

Ak sa v práci stretneš so závisťou, vôbec to nerieš, o nič dôležité nejde. S chladnou hlavou zvládneš čokoľvek, aj prežiť tento deň. Pre vnútorný pokoj ti pomôže dobrý čaj alebo telefonát s najlepšou kamarátkou.

Panna

Tento deň by si si želala úspech? Máme pre teba skvelú správu od hviezd. Čoho sa dotkneš, všetko dopadne dobre. Ale pozor, príliš to celé nenadhodnocuj, lebo šťastie je vrtkavé.

Váhy

Priprav sa na plné nasadenie v práci a hlavne, žiadne povinnosti neodkladaj na „potom“. Večer to už vyzerá na celkom príjemný čas. Využi to na romantickú chvíľku s partnerom.

Škorpión

Od rána budeš sršať energiou a tvoj šéf si to všimne. Práve to ti pomôže dnes zažiariť. Ale mysli aj na svoje telo. Už dlhšie sa ti snaží povedať, že je tak trochu vyčerpané. Preto sa nepúšťaj do náročných aktivít.

Strelec

Čaká ťa celkom obyčajný deň. Neudeje sa nič výnimočné, ale ani nič zlé, čo je dobrá správa. Takže sa nemusíš obávať. Preplávaš ním ľavou zadnou a ani sa nenazdáš a bude večer. Vtedy pocítiš pokoj a načerpáš príjemnú energiu na ďalší deň.

Kozorožec

Dnes buď mimoriadne obozretná, najmä, čo komu povieš. Aj ten, čo sa na teba milo usmieva, môže pre tebou niečo tajiť a použiť tvoje slová proti tebe. Drž sa radšej v úzadí a nestaraj sa tam, kde to nie je o tebe.

Vodnár

Nedovoľ nikomu, aby ti tento deň pokazil. Síce budeš mať „šťastie“ stretnúť ľudí, čo ti zdvihnú tlak, ale aj tak sa nedaj. Rob si svoje. Podvečer si dopraj relax v podobe prechádzky v prírode. Dobije ťa to.

Ryby

Vyzerá to na parádny deň! Ako vo vzťahu, tak aj v práci budeš pociťovať naplnenie. Uži si to poriadne. Večer si doprajte s polovičkou spoločne strávený čas. Nikdy nevieš, kedy zas budeš mať tú možnosť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy