Jasmina Alagič Vrbovská si naplno užíva nie len svoj rodinný život, ale už aj ten pracovný. Keďže ide o ženu, ktorá má množstvo energie, ťažko by si čakala, že by sa venovala len jednej aktivite. Ako informuje Nový čas, k práci moderátorky jej nedávno nečakane pribudla aj jedna herecká úloha, ktorú neodmietla.

I keď ide o malú vedľajšiu rolu, 32-ročná kráska je za ňu veľmi vďačná. Svoje nadšenie vyjadrila aj pod nedávnym príspevkom na Instagrame, kde bola odfotená po boku Zuzany Mauréry, Bruna Cibereja, Jana Hřebejka a Martina Žiarana.

A naozaj je to tak, ako to hovoria v Sanelovej obľúbenej rozprávke Zootropolis – ktokoľvek môže byť kýmkoľvek!! A síce som si v seriáli “štekla” iba dve tri veľmi málo rozvité vety, aj tak sa cítim, že sme práve dali poslednú klapku Titanicu,“ teší sa z novej skúsenosti.

V novom seriáli, ktorý má pracovný názov Iveta, si struhla úlohu moderátorky MISS, takže sa báť o svoj herecký talent veľmi nemusela. „Keďže som tam hrala, dá sa povedať, samu seba, tak mi to bolo veľmi prirodzené a jednoduché,“ prezradila.

Čo myslíš, mohla by byť z moderátorky raz aj herečka?

Zdroj: cas.sk, instagram/jasmina_alagic

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.