Kristína Svarinská a Expl0ited
Instagram/kristina.svarinska/expl0ited_

Obľúbená herečka Kristína Svarinská minulý rok dosť prekvapila vzťahom s mladým YouTuberom. Dnes je však už všetkému koniec a Kika je opäť single. Herečka sa nedávno zúčastnila šou s názvom „Joe Trendy Show“, kde poriadne prekvapila reakciou na románik s Expl0m. Na Instagrame však nezostal ticho ani samotný YouTuber.

Kristína Svarinská sa minulý rok zúčastnila obľúbenej tanečnej šou – Let’s Dance. Vtedy si okrem tanečných skúsenosti odniesla aj vzťah s YouTuberom, ktorého poznáme pod menom Expl0ited.

Herečka vtedy vzťah priznala priamo počas priameho prenosu, kedy prekvapila slovami, že si pred Veľkou nocou zaobstarala svojho vlastného zajačika.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristína Svarinská (@kristina.svarinska)

Aj keď dvojica vyzerala spočiatku ako šťastný párik, ich cesty sa po 7 mesiacoch randenia rozišli. Kopačky mal vtedy údajne dostať práve známy mladík.

Herečka sa odvtedy už viackrát ukázala po boku rôznych mužov a na nedávnej párty nechýbal ani bozk. Zdá sa však, že nateraz je tak ako ona, aj YouTuber stále single.

Svarinská prekvapila slovami o vzťahu s YouTuberom

Kika sa teraz objavila v šou komika Joea Trendyho, a práve tam padla aj otázka na vzťah. Video z odpovede na otázku, či by sa Kika vrátila ešte do šou Let’s Dance, keby ju tam opäť čaká vzťah a YouTuberom, sa objavilo aj na komikovom Instagrame.

Kristína zostala zaskočená a potom prišla prekvapivá odpoveď „ehm“. Na video zareagovali v komentároch ako herečka, tak aj jej bývalý priateľ, ktorému nezostalo nič iné, iba sa zasmiať.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Peter Altof – Expl0ited (@expl0ited_)

Toto video je však iba zostrihané a počas šou na YouTube prišlo ešte k jej poriadne prekvapivému pokračovaniu „Vieš čo, ja už by som potrebovala odísť,“ povedala Kika a moderátora opustila.

Jej strohé odpovede poriadne pobavili internet. Vyzerá to však tak, že táto dvojica si už opäť k sebe cestu nenájde.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News