Boráros a Jákliová
Instagram/monika_jakliova

Zdá sa, že ich kríza je už zažehnaná. Len pred týždňom sa na verejnosť dostala informácia o tom, že známy zápasník Gábor podviedol svoju snúbenicu. Tento fakt potvrdila aj samotná Monika na svojom Instagrame. Na povrch sa dostali nepríjemné odhalenia, no napriek tomu to vyzerá, že si snúbenci Boráros a Jákliová odpustili. Podľa ich nových príspevkov na sociálnej sieti je jasné aj to, že si vyrazili na spoločenskú akciu. 

Tvária sa, že sa nič nestalo? Je tomu presne týždeň, čo 27-ročná fitnesska a influencerka priznala, že ju jej partner podvádzal v čase, keď sa na svet pýtala ich dcérka.

Áno, stalo sa to, čo som si neželala ani v najhoršom sne. Naozaj si myslím, že každá žena si zaslúži byť milovaná najmä v období, keď dá život bábätku. Žiaľ, klebety sú pravdivé. Gábor hľadal svoje šťastie niekde inde. Nedokážem sa viac na neho pozerať ako na svojho partnera, ale ani ako na zodpovedného otca malej dcérky,“ napísala na Instagram sklamaná Monika.

Boráros a Jákliová sú čerství rodičia

Boráros a Jákliová
zdroj: Instagram/monika_jakliova

Pre mnohých fanúšikov tohto známeho páru to bol šok. Dvojica je totiž spolu už viac ako 8 rokov, minulú jeseň sa zasnúbili a len pred mesiacom sa im narodila aj dcérka menom Zora. Aj keď Monika nič neskrývala, Gábor sa k celej záležitosti vyjadrovať nechcel.

„Na také pi**viny nereagujem a ani to nečítam. Je mi jedno, čo kde píšu. Všetko je v poriadku, mám za sebou aj operáciu a som zdravý, takže môžem trénovať. Predal som byt a teraz už bývame všetci spolu v jednom dome,“ komentoval krízu vo vzťahu stručne.

Podľa ďalších informácií však nemalo ísť len o jednorazovú záležitosť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News