Mama na prenájom

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Herečka z obľúbeného seriálu Mama na prenájom sa prvýkrát na verejnosti ukázala so svojím priateľom. Nechali sa spolu vyfotiť na fialovom koberci nedeľného piateho kola Let’s Dance 9. Tento záber môžeš vidieť na Instagrame seriálu Mama na prenájom

Vedela si, že Diana Ristová – ktorá v seriáli Mama na prenájom hrá recepčnú Lenku – a kameraman Volodymyr Ostapets spolu randia? Dokazujú to aj ich sociálne siete.

Prvýkrát sa spolu ukázali na verejnosti práve počas živého prenosu tanečnej šou Let’s Dance, kde v nedeľu nesmeli chýbať v hľadisku. Nezabudli sa spolu vyfotiť ani na fialovom koberci, kde im to spolu náramne svedčalo, čo podotkli aj fanúšikovia v komentároch.

Na pľaci seriálu Mama na prenájom vznikol párik

Herečka, ktorej hlas je známy aj z rádia Europa 2, ešte minulý rok žiarila po boku kolegu Olivera Asztalosa. Jeho si môžeš pamätať zo seriálu Oteckovia, kde hral Kýbla – spolužiaka Lukyho, ktorého tam zase stvárnil Oliver Oswald.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Oliver Asztalos (@asztalos_oliver)

Vzťah s Asztalosom však Diane stroskotal a už v októbri 2023 na svojom Instagrame zverejnila fotku s novým priateľom. Jeho identitu však vtedy neprezradila. Neskôr ho tam ale označila a vyšlo na povrch, že ide o kameramana Volodymyra Ostapetsa zo seriálu Mama na prenájom.

Ak si pozrieš sociálne siete dvojice, určite si všimneš, že si tam už stihli vyznať aj lásku. „Filmárstvo – súčasť môjho života, ako láska, ktorá je zmyslom môjho života @dianaristova_,“ napísal Volodymyr pod svoj posledný zverejnený príspevok na Instagrame, kde môžeš vidieť seriálovú Lenku, ako v Mame na prenájom kráča k oltáru.

Diana zase má fotky so svojím priateľom uložené vo vybraných stories s emodži oranžového srdiečka.

Oficiálne a prvýkrát na verejnosti sme ich ale mali možnosť spolu vidieť až teraz, na fialovom koberci šou Let’s Dance. Ich spoločný záber na Instagrame zverejnil aj profil seriálu Mama na prenájom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mama na prenájom (@mamanaprenajom.markiza)

„Folklórne kolo @letsdance.markiza si prišli pozrieť aj @dianaristova_ a @volodymyr_ostapets. Sledujte, ako to tomuto krásnemu páru pristalo na fialovom koberci,“ píše sa pod fotkou. A fanúšička v komentári súhlasí. „Aký krásny pár,“ napísala po anglicky.

Tak čo povieš, svedčí im to spolu?

Zdroj: Instagram/mamanaprenajom.markiza, Instagram/volodymyr_ostapets, Instagram/dianaristova_

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News