Dunaj, k vašim službám
Instagram/jan_kolenik/petyadubay

Ako je jasné z ukážok na ďalšiu epizódu, ktoré Markíza zverejnila na Facebooku, v seriáli Dunaj, k vašim službám dnes večer pôjde o život viacerým postavám. Portál Mediaboom však uvádza, že Televízia konečne odhalí tvár sériového vraha, ktorý vyčíňa v Bratislave. A dokonca o ňom diskutujú aj predplatitelia platformy Voyo v komentároch na sociálnej sieti.

O život vraj pôjde ďalším trom postavám

Piata a šiesta séria seriálu Dunaj, k vašim službám je plná všelijakých zvratov. Okrem pozitívnych správ sme sa však dočkali aj tých negatívnych a dokonca brutálnych. Dobovú snímku musela opustiť herečka Anička Jakab Rakovská, ktorá si tam zahrala Malvínu. Prednedávnom v seriáli zomrela aj pani Karnitzová. Zastrelil ju obávaný sériový vrah, ktorý vyčíňa v Bratislave.

Ten najnovšie unesie aj Evu, no ako je z ukážok na ďalšiu epizódu jasné, práve v tom momente okolo pôjde Klárin otec Ernest. Keďže uvidí, ako speváčku niekto prepadol, bude na neho kričať. Ako však uvádza portál Mediaboom, zahalený muž sa s ním „poráta okamžite sebe vlastným spôsobom“. O život tak má ísť aj Ernestovi.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Medzitým sa v nemocnici bude konať drsná razia. Walter Klaus bude chcieť nájsť nemeckého Žida, ktorého ošetrujú v nemocnici. Má tušenie, že ide práve o Kaspera. Lenina láska teda nemá kam ujsť. Napokon mu však pomôžu Vilma s Albertom. On sa ale podľa portálu Mediaboom stane novým Walterovým objektom záujmu.

Kto je obávaným vrahom v seriáli Dunaj, k vašim službám?

Zatiaľ však o život bojuje Eva Dušeková, ktorú unesie obávaný vrah. Ernestovi sa ju nepodarí zachrániť, a tak sa speváčka a predavačka ocitne v tajnej skrýši s páskou na očiach. Ako však poznamenal portál Mediaboom, nevie, kto ju uniesol.

Podľa fanúšikov, ktorí už v predstihu videli nasledujúcu časť seriálu Dunaj, k vašim službám na Voyo, pôjde práve o básnika Valeriána. Ich dávnejšie predpovede sa tak naplnili.

„Tak som pozrela na Voyo. Riadne sa to rozbieha k zlému. Už aby bola streda,“ píše diváčka v komentári na Facebooku. „Básnik je vrah,“ prezradila ďalšia.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Roman Hargaš (@roman.hargas)

Ako však prednedávnom písal portál Mediaboom, Valerián Evu údajne nezabije a ona bude zachránená. A hoci vraj bude spolupracovať s políciou, vraha sa nepodarí chytiť. Práve naopak, zameria sa na ďalšie obete.

Zdroj: Mediaboom, Facebook/Televízia Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News