Dunaj, k vašim službám
Instagram/tvmarkizaofficial/petyadubay

Je známe meno vraha v seriáli Dunaj, k vašim službám? Ak sa jeho tvorcovia v tomto inšpirujú skutočnými udalosťami z minulosti, brutálnym zabijakom má byť jedna z postáv, ktorá do tejto dobovej snímky pribudla iba prednedávnom. Verí v to väčšina fanúšikov a poukazuje na to aj podcast Vražedné psyché spred troch rokov.

Ak si pravidelnou diváčkou seriálu Dunaj, k vašim službám, určite vieš, že aktuálne tam vyčíňa brutálny sériový vrah. Jeho obeťou sa stala bývalá pr*stitútka Malvína a zdá sa, že aj zamestnankyňa obchodného domu Dunaj. Z jej vraždy najprv obvinili riaditeľa Antona Holubca, no kvôli nedostatku dôkazov ho z väzenia prepustili.

Práve v poslednej odvysielanej časti o vrahovi čosi zistil Krištof – policajt, ktorý Holubca čakal pred dielňou, aby mu povedal o nových informáciách, ktoré preňho mal. Napokon sa však nestretli, keďže údajný vrah Krištofa uniesol, čo zahliadla pani Karnitzová a zrejme na to doplatila životom.

Kto je brutálnym vrahom v seriáli Dunaj, k vašim službám?

Viacerí fanúšikovia už tušia, kto by mohol byť vrahom v seriáli Dunaj, k vašim službám. Píšu o tom v komentároch na sociálnych sieťach Markízy. Podľa nich všetky tie ženy zabil básnik Valerián Čunderlík a odôvodňujú to tým, že tvorcovia sa inšpirovali skutočným vrahom, ktorý v období fašizmu vyčíňal na Slovensku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Roman Hargaš (@roman.hargas)

Jeho život a roky, kedy zabíjal, zanalyzoval moderátor Richard Mažonas a súdny znalec z oblasti psychiatrie MUDr. Svetozár Droba v podcaste Vražedné psyché.

Valerián Čunderlík bol z Banskej Bystrice a malo ísť o vysoko inteligentného, študovaného a extrémne charizmatického človeka, ktorý sa pohyboval vo vysokých kruhoch. Jeho rodina mala konexie na správnych miestach a on bol hodnostárom nacistického režimu. Zrejme preto neexistujú takmer žiadne písomné dôkazy o jeho údajných vraždách.

„Podklady pre tento prípad som zháňal všade. V útrobách internetu, archívov a nič nie je dostupné. Nič. Všetko mi povedali iba ľudia, čo o tom niečo vedia. Jediné, čo je na internete dohľadateľné, sú jeho básne,“ povedal autor podcastu.

Čo sa o Valeriánovi Čunderlíkovi zistilo a prečo by mohla byť v seriáli Dunaj, k vašim službám v ohrození aj Eva? 

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News