Dunaj, k vašim službám
Instagram/tvmarkizaofficial/petyadubay

„Písal som do Ústavu pamäti národa, ťahalo sa to skoro pol roka, aj mi povedali číslo spisu, ale nikdy mi ho nesprístupnili. Ako keby niekto nechcel, aby sa o tomto vedelo,“ dodal.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Roman Hargaš (@roman.hargas)

„Tento človek mal neskutočnú charizmu. 60 rokov sa venujem psychiatrii, a podstatnú časť z toho s*xuológii, a tomuto ešte stále nie celkom rozumiem,“ potvrdil MUDr. Svetozár Droba, ktorý odkryl dovtedy neznámy prípad s*xuálneho devianta a sadistu.

Je v ohrození aj Eva?

Jeho obeťami sa stávali mladé ženy, ktoré si získal písaním básní, listov a dvorením. Čím viac si ich podmanil, tým viac odkrýval svoje sadistické sklony.

Podobne to malo byť aj v prípade jednej zdokumentovanej vraždy učiteľky Anny Smutnej, ktorá sa doňho zaľúbila. No namiesto žiadosti o ruku mu pred Bohom zložila strašnú prísahu, že mu bude navždy slúžiť. Keď jej však prikázal, aby zabila svoju matku a ona to nespravila, brutálne ju zavraždil.

To, že našiel ženu, ktorá podľa jeho slov spáchala samovraždu, išiel nahlásiť na políciu. Tam ho vyšetrovali ako podozrivého, no z väzenia ho prepustili, kvôli údajnému nedostatku dôkazov. Následne sa to obrátilo proti policajtom a Valeriánovi rodičia obvinili políciu za krivé obvinenie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Roman Hargaš (@roman.hargas)

Ďalšie násilnícke sklony mu však už nevyšli podľa predstáv a dostal trest 25 rokov väzenia. A práve v tomto okamihu sa po básnikovi Valeriánovi Čunderlíkovi zľahla zem. Povráva sa, že si svoj trest odsedel v plnej výške, no podľa MUDr. Svetozára Drobu ani to nie je samozrejmé.

Z toho pohľadu je teda v seriáli Dunaj, k vašim službám zrejme v ohrození aj speváčka Eva. Práve jej Valerián zložil pieseň o mame, ktorá sa stala veľmi obľúbenou a očividne o ňu má záujem.

Zdroj: skpodcasty.sk/Vražedné psyché

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News