Seriál Zrada

Seriál Zrada sa na Slovensku stal veľmi obľúbeným. Podobne ako Dunaj, k vašim službám či Mama na prenájom. A práve herec, ktorý hrá v poslednom spomenutom seriáli, sa objaví aj v Zrade. Fanúšikovia pod príspevkom Markízy na Facebooku ale z tejto voľby veľmi nadšení nie sú. 

Televízia Markíza sa teraz teší obrovskej popularite, čo je vidno aj na jej úspechoch na sociálnych sieťach. Môžu za to najmä práve vysielajúce seriály či šou, ktoré sa stali veľmi obľúbenými.

V utorok a štvrtok môžu diváci v televízii pozerať piatu sériu Dunaja, k vašim službám, každý pracovný deň sa môžu tešiť na rodinný seriál Mama na prenájom a v pondelok Televízia vysiela seriál Zrada.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Netreba zabudnúť na šou Ruža pre nevestu, ktorá odštartovala minulý piatok či deviatu sériu Let’s Dance. Okrem poslednej spomenutej relácie všetky tieto seriály môžeš vidieť v predstihu na platforme Voyo. Rovnako aj Ružu pre nevestu.

Do seriálu Zrada mieri nová postava

Ak si si už stihla pozrieť dnešnú časť seriálu Zrada, určite si postrehla, že sa tam objavila nová postava. Jej identitu odhalila aj Televízia Markíza na svojom Facebooku. Ide o Richarda Autnera, ktorého si môžeš pamätať z Let’s Dance, no teraz sa pravidelne objavuje aj v seriáli Mama na prenájom, kde hrá Oskara. Zatiaľ, čo tam sa objavuje v negatívnejšej úlohe, v Zrade má byť „veľký frajer“.

„Obľúbený herec Richard Autner mieri do seriálu Zrada a bude hrať obrovského frajera,“ napísala Markíza pod videom, kde sa herec predstavuje. Fanúšikovia ale z tejto voľby veľmi nadšení nie sú.

„Vôbec nie je obľúbený,“ zhodnotila fanúšička. „Pre mňa nie je sympatický, nemôžem za to,“ myslí si ďalšia. „To nie je obľúbený,“ dodala ešte jedna. „Vôbec,“ píše sa v komentári. Nájdu sa však aj pozitívne reakcie, hoci ich je o trochu menej.

A čo ty? Tešíš sa na Richarda v seriáli Zrada?

Zdroj: Facebook/Televízia Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News