Mama na prenájom

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Zdá sa, že aj v seriáli Mama na prenájom končí jedna z najvýraznejších postáv. Potvrdila to samotná Markíza pre Plusku. Koho tam už neuvidíme?

Nie je to tak dávno, čo obľúbený dobový seriál Dunaj, k vašim službám opustila jedna z najobľúbenejších postáv. Skončila v ňom Anička Jakab Rakovská alias Malvína, ktorú už o pár dní uvidíme tancovať v súťaži Let’s Dance.

Zdá sa však, že aj z ďalšieho obľúbeného slovenského seriálu odchádza jedna z najvýraznejších postáv. Kto to je?

V seriáli Mama na prenájom končí jedna z najvýraznejších postáv

Ak si pravidelnou diváčkou rodinného seriálu Mama na prenájom, možno ti neušla aktuálna kauza, ktorú tam postavy riešia.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mama na prenájom (@mamanaprenajom.markiza)

Profesor Staviarsky, ktorého hrá Peter Kočiš, mal pochybiť pri operácii jednej zo svojich pacientiek. Tá teraz zistila, že vraj kvôli nemu nemôže mať deti. O tento prípad sa začali zaujímať aj médiá a najlepšej pôrodnici v meste by to mohlo poškodiť dobré meno.

Tomu však riaditeľka Eva predíde tak, že primára Staviarskeho jednoducho vyhodí potom, čo on odmietne dať výpoveď. Ako sa však teraz dozvedel denník Plus Jeden Deň, žiaľ, Peter Kočiš zo seriálu Mama na prenájom odchádza a v ďalších epizódach ho na našich televíznych obrazovkách už neuvidíme.

„Osud seriálovej postavy profesora Staviarskeho sa naplnil v 31. epizóde tretej série. Postava profesora Staviarskeho, ktorú hral Peter Kočiš, bola väčšou postavou v nemocnici Kvetná, kde prišiel do kolektívu a stal sa primárom. Zároveň hral otca Petrovi Kissovi, ktorý taktiež pôsobí v nemocnici ako lekár. Postava profesora Staviarskeho dala príbehu v Mame na prenájom všetko, čo mala a už sa jej dejová línia nemala kam vyvíjať,“ uviedla Markíza pre Plusku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mama na prenájom (@mamanaprenajom.markiza)

Tak čo, bude ti pán primár Staviarsky v seriáli Mama na prenájom chýbať?

Zdroj: Pluska

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News