Ruža pre nveestu

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Druhé pokračovanie šou Ruža pre nevestu štartuje už o pár dní. TV Markíza teraz zverejnila prvú ukážku zo Srí Lanky. Medzi dievčatami hneď na úvod nechýbali nepekné obvinenia, hádky či plač. Pozri, na čo sa môžeš tešiť.

Ruža pre nevestu 2 štartuje už v piatok o 20:30. Na platforme Voyo si ju pritom budeš môcť pozrieť už v predstihu. Ako pravdepodobne vieš, osemnásť neviest sa tento rok pobije o srdce podnikateľa Radka Urbanyaka.

Okrem ženícha však boli odhalené aj prvé dievčatá. V šou budú tento rok súťažiť vizážistka Anet, študentka Sára alebo blondínka Lucy. Na Srí Lanke sa momentálne nachádzajú aj exfarmárka Dolli, podnikateľka Nikoleta a kontroverzná misska Julie. Televízia už ukázala aj súťažiacu Nikolu s rómskym pôvodom a záhadnú blondínku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Ruža pre nevestu 2 začína intrigami a slzami

Ako je z prvej ukážky Televízie Markíza jasné, ženích nové nevesty naozaj zaujal. Zdá sa však, že sa vo vile aj tento rok odohrá množstvo hádok a intríg. Ako si môžeš pamätať, o tie nebola v šou núdza ani minulý rok.

Už v prvej časti totižto nebudú chýbať ani podrazy či nepekné obvinenia. „Dúfam, že Radko pochopí, že ty si **** had na krku,“ povie jedna z neviest. „Takáto herečka, akože,“ pridá sa ďalšia.

Ako sám Radko priznal, takéto správanie od dievčat nečakal hneď od začiatku ani on sám. Nevesty sú však, zdá sa, odhodlané bojovať o jeho srdce naozaj urputne. Na viacerých tvárach nebudú už od prvého dňa chýbať slzy či sklamané výrazy.

Bude to poriadna divočina,“ dodal na záver moderátor šou Krištof Králik.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Tak, čo budeš šou pozerať tento rok aj ty?

Zdroj: TV Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News