V seriáli Mama na prenájom sa objaví herec z Dunaja a influencerka
Instagram/mamanaprenajom.markiza, Facebook/Dunaj, k vašim službám - TV Markíza, Instagram/denisa.vysnovska

V seriáli Mama na prenájom si zahrali ďalšie známe tváre, no uvidíš ich až v dnešnej časti. Tú Markíza odvysiela podvečer alebo si ju môžeš v predstihu vychutnať na platforme Voyo.

Namierila si to tam obľúbená influencerka, ktorá o svojej skúsenosti porozprávala aj v stories na Instagrame, či herec z dobového seriálu Dunaj, k vašim službám. Televízia však na svojom webe zverejnila krátku ukážku, kde obe tieto známe tváre uvidíš už teraz.

Poprepletaná slovenská herecká scéna

Ak si fanúšičkou slovenských seriálov, možno si už postrehla, že v nich hrá zopár rovnakých tvárí. Pracovník tajnej služby zo seriálu Dunaj, k vašim službám sa aktuálne objavuje ako medik v Mame na prenájom. Po jeho boku sa zase ukazuje Linda alias Kristína Sisková, ktorá dostala hlavnú rolu v Zrade.

Väčšina slovenských filmov a seriálov je takto navzájom poprepájaných. Môžeme tak ale spozorovať, aký veľký talent majú naši herci. Vedia zahrať kladné, aj záporné úlohy, a dokonca súčasne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tóth Károly (@_toth_karoly)

V seriáli Mama na prenájom uvidíš ďalšie známe tváre

V epizóde seriálu Mama na prenájom, ktorú Televízia Markíza odvysiela dnes podvečer, uvidíš ďalšieho známeho herca. Objaví sa tam totiž Karol Tóth, ktorý v Dunaji hral Ervína. V obľúbenej rodinnej snímke si zahrá v scéne s Beátou, ktorá príde na baby jogu. Stvárni tam otecka.

Po hodine jogy však za ryšavkou prídu ostatné mamičky a prihovoria sa jej. Keď pozorne sleduješ našu influencerskú scénu, jedna z nich sa ti bude zdať známa. Ide totiž o modelku Denisu Vyšňovskú, ktorá v roku 2015 získala titul v súťaži Miss Slovenskej republiky. Okrem toho však aktuálne pôsobí aj na sociálnych sieťach a je z nej influencerka.

Dede, ako ju volajú, na svoj Instagram či TikTok pridáva vtipné videá. Pri tvorbe sa inšpiruje situáciami z bežného života. Tiež tam zverejňuje aj cestovateľské príspevky a najnovšie v stories prezradila aj to, ako prebiehalo natáčanie seriálu Mama na prenájom, kde si zahrala v jednej scéne.

„Bola to obohacujúca skúsenosť. Veľa stresu, plno ľudí stojí za kamerami, scenármi, mala som z toho nervy. Aj dosť rýchlo rozprávam. A hlavne, ja som zvyknutá na tie krátke texty skôr, ako na dlhé dialógy, kedy sa bojím, že niečo zabudnem,“ napísala k videu, v ktorom priznala, že sa jej dokonca párkrát podarilo zabudnúť text, aj keď ho bola „nabiflená“. Musíš však uznať, že napriek všetkému to v seriáli zvládla bravúrne.

Zdroj: Markíza, Instagram/denisa.vysnovska

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News