Dunaj, k vašim službám
Instagram/jan_kolenik/tvmarkizaofficial

Do seriálu Dunaj, k vašim službám prednedávnom pribudla ďalšia postava a razom sa stala jednou z najnenávidenejších. Ako teraz sama herečka uviedla vo videu, ktoré na Facebooku zverejnila Televízia Markíza, ľudia jej dokonca niekedy hovoria, že je horšia ako Holubec.

Posledné dve série dobového seriálu Dunaj, k vašim službám sú naozaj zaujímavé. Dej je plný pozitívnych a negatívnych zvratov, no najmä neuveriteľných zápletiek. Aktuálne totiž ide o život aj speváčke a predavačke Eve, ktorú uniesol básnik Valerián. Zistilo sa totiž, že ide o sériového vraha, ktorý vyčíňa v Bratislave a má na svedomí aj Malvínu či pani Karnitzovú.

Horšia ako Holubec v seriáli Dunaj, k vašim službám?

Ešte v piatej sérii do deja vstúpila aj nová predavačka Tereza. Takmer ihneď sa stala jednou z najviac nenávidených postáv. Je to totiž zapálená ľudáčka, ktorá nemá zľutovanie so Židmi a s ľuďmi, ktorí nesúhlasia s jej názormi.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Terezu však hrá herečka Barbora Chlebcová, ktorú môžeš poznať z dávnej reality šou Dievča za milión. Okrem toho si ju však práve prednedávnom mohla postrehnúť aj v ďalšom obľúbenom rodinnom seriáli na Markíze – Mama na prenájom. Tam si zahrala policajtku.

Ako však reagovala, keď dostala rolu v seriáli Dunaj, k vašim službám? „V prvom rade ma to veľmi potešilo, keď som dostala túto ponuku. Dunaj je … Myslím si, že sen herečiek, hrať v dobovom seriáli, takže som neváhala,“ povedala Barbora vo videu, ktorý na Facebooku zverejnila Markíza.

„Stvárňovať Terezu je veľmi vtipné. Je to zážitok, je to niečo, čo som ešte nehrala. A je to zároveň veľmi kontroverzné, keďže vieme, aká Tereza je. Ale veľmi si to užívam. Nielen ja, ale aj všetci na pľaci, lebo si z toho robíme celkom srandu,“ priznala s tým, že sa stretáva s negatívnymi, no zároveň veľmi pozitívnymi ohlasmi.

„Stretávam sa s reakciami: ,Taká je zlá.‘ Čo mne povedia skôr, že taká ste odporná, tak robíte zle, ale hráte to výborne. A to je v podstate pre mňa najväčšia pocta, ktorú mi môžu dať, pretože to znamená, že je niečo dobré. Ja sa z toho veľmi teším, že sa to stretlo s pochopením napriek tomu, že už som počula aj také veci, že vy ste horšia ako Holubec,“ zasmiala sa herečka zo seriálu Dunaj, k vašim službám na záver.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

A čo si o Tereze myslíš ty?

Zdroj: Facebook/Televízia Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News