Dunaj, k vašim službám a Mama na prenájom
Instagram/tvmarkizaofficial/mamanaprenajom.markiza

Do obľúbeného seriálu Mama na prenájom mieri fešák z dobovej snímky Dunaj, k vašim službám. Samotný herec o tom prehovoril pre Markízu. Spoznala si ho už aj na svojej televíznej obrazovke?

Slovensko je malá krajina a tak to vyzerá aj v našich hereckých kruhoch. Vo filmoch a seriáloch sa objavujú rovnaké tváre, ale v iných rolách. No to vôbec netreba brať v zlom, práve naopak. Takto môžeme vidieť, že sú naozaj talentovaní a zvládnu zahrať nielen kladnú, ale aj zápornú postavu. A to je naozaj veľké umenie.

Podobné scenáre sa zopakovali aj v seriáli Mama na prenájom. Herca Richarda Autnera sme mohli vidieť aj v Zrade. Odtiaľ si to teraz namierila jedna z hlavných predstaviteliek do rodinnej snímky. Kristína Sisková, ktorá v seriáli Zrada hrá postavu Katky, v Mame na prenájom aktuálne stvárňuje postavu medičky Lindy, ktorej sa zapáčil Milanko.

Okrem nej si to do tohto obľúbeného rodinného seriálu namieril fešný herec, ktorý si zahral aj v seriáli Dunaj, k vašim službám. Okrem toho ho môžeš poznať zo sociálnych sietí. Na TikToku ho sleduje 52,4-tisíc ľudí a na Instagrame to už bude 22-tisíc. Svojich followerov tam baví vtipnými videami.

@tomassitkey

#slovakia #czech #history #herec

♬ Feeling Good – Michael Bublé

Herec z Dunaja mieri do seriálu Mama na prenájom

Tomáš Sitkey si v seriáli Mama na prenájom zahrá syna sestry Andrey Mazákovej – Paľa. Dlhší čas ho nevidela, no on jej pripraví prekvapenie a objaví sa ako medik na stáži v nemocnici Kvetná.

Samotný herec bol veľmi rád, keď dostal túto ponuku. „Absolvoval som kasting a keď mi oznámili, že ma vybrali, mal som až slzy v očiach. Bolo to skvelé, že práve mňa si vybrali a ponuku som prijal s veľkou vďakou a pokorou. Spočiatku som bol neistý, ale celý tím sa ku mne správa perfektne a mali pochopenie, aj keď som mal brbty,“ povedal pre Markízu.

Tomáš, rovnako ako Kristína, opísal aj svoju postavu v seriáli. „Paľo má praktické rozmýšľanie a je empatický. Nie každé pravidlo sa mu páči a bude mať menšie boje s pani riaditeľkou Evou. Bude to zaujímavá postava,“ uviedol.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mama na prenájom (@mamanaprenajom.markiza)

Zdroj: Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News