Lámač ženských sŕdc
Instagram/jan_kolenik/burakcelikofficial/adambardy

Na obrazovky televízie Doma prichádza už od 3. júla 2023 horúca letná seriálová novinka – Krajšia ako ty. A rozhodne sa budeš mať na čo pozerať! Herec, ktorý tam hrá Emira, nepochybne bude nový lámač ženských sŕdc pre Slovenky.

Seriál „Krajšia ako ty“ prichádza od tvorcov diváckych hitov „Láska na prenájom“ a „S hlavou v oblakoch“. Diváčky a diváci si premiérový 42-dielny romantický seriál budú môcť vychutnávať vždy od pondelka do piatka v novom vysielacom čase o 19:00, a to hneď v dvoch častiach za sebou.

„Televízia Doma prináša aj počas leta atraktívny premiérový obsah, pričom novinka Krajšia ako ty je na toto obdobie doslova ako stvorená. Romantický príbeh z prostredia kliniky krásy je okrem pútavých vzťahových zápletiek popretkávaný sviežim humorom a ponúkať ho budeme v novom atraktívnom vysielacom čase,“ približuje Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza.

Krajšia ako ty
zdroj: TV Markíza

Nový lámač ženských sŕdc pre Slovenky?

Romantický seriál „Krajšia ako ty“ rozpráva príbeh Efsun (Cemre Baysel), krásnej dermatologičky, ktorá žije so svojím otcom na farme v Gaziantepe. Vyrastala bez matky Pervin (Ebru Cündübeyoğlu), ktorá si vybrala kariéru a stala sa jednou z najvýznamnejších plastických chirurgičiek v Turecku.

Jedného dňa však od nej Efsun dostane správu. Jej matka leží na smrteľnej posteli a chcela by svoju dcéru naposledy vidieť. Pošle po ňu svojho šoféra a pozve ju do Istanbulu. Počas stretnutia ju čaká veľké prekvapenie. Jej mama vlastní najväčšiu estetickú kliniku v Istanbule. Hlavnej hrdinke preto ponúka prácu na klinike.

Doktorka Efsun tak musí zanechať idylický dedinský život, keď je proti svojej vôli vtiahnutá do chaosu veľkomesta. Pomáha viesť kliniku krásy, čelí istanbulskej smotánke a musí sa prispôsobiť požiadavkám žien tureckej vyššej spoločnosti, ktoré sú závislé na estetických operáciách, botoxe a výplniach tváre.

Efsun bude na klinike pracovať po boku Emira (Burak Çelik), charizmatického, ale aj arogantného plastického chirurga, ktorý neverí na lásku a ktorý sa do nej po stretnutí napriek tomu beznádejne zamiluje. Efsun na klinike prekonáva problémy a hľadá svoju cestu v živote. A objaví nielen dávno stratenú matku, ale aj nečakanú lásku …

Hlavné úlohy v seriáli Krajšia ako ty stvárňujú obľúbení tureckí herci Cemre Baysel a Burak Çelik, obaja sa okrem herectva s úspechom venujú aj modelingu.

Tohto krásavca si môžeš vychutnať v telke

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Burak Çelik (@burakcelikofficial)

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News