Dunaj, k vašim službám

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Má Slovensko nový s*xsymbol? Diváčky nad ním slintajú v komentároch na Instagrame pod príspevkami Markízy. Jeho srdce však nie je voľné. Na svojej sociálnej sieti sa totiž ukazuje s českou moderátorkou, herečkou a speváčkou Katkou, ktorá sa v roku 2019 stala jeho manželkou.

Peter Pecha prišiel do seriálu Dunaj, k vašim službám ako nová tvár piatej série. Veľa fanúšikov ho nespoznalo, hoci je divadelným a muzikálovým hercom a spevákom. Na Instagrame ho sleduje už takmer 20-tisíc fanúšikov, no zdá sa, že jeho sláva začala stúpať až vďaka účinkovaniu v obľúbenom dobovom seriáli.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Má Slovensko nový s*xsymbol?

Peter v Dunaji hrá budúceho kňaza pred vysviackou. Do Michala sa ale zamilovala Alenka, ktorá v seriáli má smolu v láske. V posledných odvysielaných častiach sa však zdá, že jej city začína opätovať aj napriek tomu, že sa chce vydať inou cestou.

Skončí to podľa teba tak, že napokon skončí v jej náručí a zmení názor na svoju životnú úlohu kňaza?

Každopádne, diváčkam sa z časti na časť čoraz viac páči a zdá sa, že z Petra čoskoro bude nový s*xsymbol. „Podľa mňa je ako Ted Bundy. Úžasný, charizmatický, milý, gentleman atď.,“ myslí si jedna z fanúšičiek na Instagrame. Iné mu zase prostredníctvom komentárov posielajú emodži srdiečok a zamilovaných smajlíkov.

Pravdou ale je, že Peter Pecha je šťastne zadaný a zaľúbený do svojej manželky, Češky Katky, ktorá sa často objavuje aj na jeho instagramovom profile. No to, že je veľký fešák, dokazujú aj jeho vlastné fotky, ktoré tam pravidelne pridáva a ženy slintajú. Dokonca mu vytvorili fanúšikovský profil, na ktorom sa jeho fotkami kochajú pravidelne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Peter Pecha (@peterpecha)

Tak čo myslíš, bude mať Slovensko nový s*xsymbol zo seriálu Dunaj, k vašim službám?

Zdroj: Instagram/tvmarkizaofficial, Instagram/peterpecha

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News