Ruža pre nevestu 2

Súťažiace Jennifer a Lara v rozhovore pre Markízu prezradili, ako zatiaľ hodnotia svoje pôsobenie v šou Ruža pre nevestu 2, keď to teraz vidia na televíznych obrazovkách. Ľutujú niečo?

Včera večer v televízii a deň predtým na platforme Voyo sme mohli vidieť už šiestu epizódu šou Ruža pre nevestu 2. Vo štvrtok si ju dokonca boli v kine vychutnať minuloročné súťažiace a ženích Tomáš Tarr. On tam prehovoril aj o vzťahu s Marcelou.

Čo si súťažiace zo šou Ruža pre nevestu 2 myslia o svojom pôsobení?

Ak si aj ty pravidelnou diváčkou druhej série šou Ruža pre nevestu, určite s nami budeš súhlasiť, keď povieme, že tento rok to tam je naozaj poriadne drsné. Dá sa povedať, že sa tam objavujú ešte viac vyhrotené situácie, ako minulý rok. Potvrdilo to aj viacero účastníčok z prvej série šou Ruža pre nevestu. Rovnaký názor má aj prvý ženích Tomáš.

Čo ale na svoje pôsobenie pred kamerami hovoria samotné súťažiace? Pre Markízu o tom prehovorili Lara a Jennifer.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

„Doteraz moc nie som obľúbená, ale dúfam, že sa to zmení,“ zasmiala sa Jennifer. „Určite v očiach divákov nie som až tak obľúbená,“ dodala. Myslí si, že je to preto, že si vždy na všetko povie svoj názor.

Lara je zatiaľ, naopak, so svojím pôsobením v šou spokojná. „Ja som úplne šťastná. Zatiaľ mám samé pozitívne ohlasy a teším sa z toho. Užívam si to a vážim si to. Ale na druhej strane je mi ľúto, že niektoré baby, ako napríklad tu Jenny, že je úplne úžasná, ako aj Verona, a možno boli vykreslené v zlom svetle. Čiže to mi je ľúto, ale ja so sebou som spokojná,“ uviedla.

Spravili alebo povedali by tieto dve baby v šou niečo inak? „Možno by som to asi tak už moc neriešila, ako som to riešila tam. Ale predsa je to taká tá bublina a niekedy proste sme reagovali až príliš prehnane,“ povedala Jennifer, ktorá na ceremoniáli neľutovala, že Radkovi pred všetkými dala pusu.

„Teraz, s odstupom času, keď sa na to pozerám, tak som si pomyslela, že možno som to nemusela robiť, ale zase neurobila som nič strašné. Dala som mu naozaj, že len pusu. Nedala som mu, že jazyk do úst, alebo niečo také. Takže ja si myslím, že to zase nebolo až také strašné, ako to ľudia opisujú,“ dodala.

Zdroj: Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News