Tomáš a Marcela z Ruže pre nevestu

Dali si Tomáš a Marcela z prvej série šou Ruža pre nevestu druhú šancu? Atraktívny podnikateľ o tom prehovoril pre Plus Jeden Deň. Tento portál video rozhovor s ním zverejnil na svojom Instagrame.

Tomáš Tarr sa dostal do povedomia fanúšikov najmä vďaka účinkovaniu v šou Ruža pre nevestu 1. Jeho srdce vtedy vyhrala YouTuberka Petrana, no zakrátko po natáčaní finále tejto relácie sa rozišli.

Atraktívny podnikateľ to potom skúsil s ďalšou exsúťažiacou Marcelou. Už v šou bolo jasné, že to medzi nimi extrémne iskrí. Práve preto sme boli v šoku, keďže oznámili rozchod. Napriek tomu ale naďalej zostali priateľmi a doteraz sú v kontakte a stretávajú sa. Dokonca viackrát priznali, že aktuálne medzi nimi nie je nič viac, ako len kamarátstvo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marcela Dolniaková (@dolniackam)

Tomáš a Marcela sa dokonca stretli aj teraz. Boli spolu ako hostia v poslednej odvysielanej časti relácie Bez ruže. Následne sa však bok po boku vybrali aj do kina na špeciálne premietanie šiestej epizódy šou Ruža pre nevestu 2. Okrem Marcely tam však boli aj ďalšie súťažiace, ktoré pred rokom bojovali o Tomášove srdce. Objavili sa tam Mirka, Bejba, Priscilla, Katka a Niki.

Existuje šanca, že sa k sebe Tomáš a Marcela vrátia?

Ako však už bolo spomenuté, Tomáš a Marcela majú k sebe blízko aj po rozchode. Existuje teda možnosť, že by si dali druhú šancu aj v láske? Podnikateľ mykol plecami.

„Neviem. Momentálne sme kamaráti a takto to malo byť. Sme v kontakte, pravidelne sme tu jeden pre druhého, ale čo bude v budúcnosti? Možno … Nevieš, čo bude zajtra, takže neviem … Možno jedného dňa áno, momentálne je to tak, ako to má byť,“ uviedol Tomáš pre Plusku s tým, že ani na ostatné súťažiace zo „svojej série“ šou Ruža pre nevestu nedá dopustiť a má pre nich v srdci špeciálne miesto. Nemenil by ich.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Plus JEDEN DEŇ (@plusjedenden)

Zdroj: Instagram/plusjedenden

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News