Bianka a Lula
Instagram/biankarumanova, Instagram/llnzz

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Iba nedávno sme boli svedkami nepeknej vojny influenceriek. Zúčastnila sa jej Bianka Rumanová a Lula Almaksus, za slobodna Gachulincová. Odvtedy už však uplynul nejaký ten čas a baby sa stretli v jednej miestnosti, čím sa pochválili na Instagrame. Skočili si opäť do vlasov alebo z toho je kamarátstvo na život a na smrť? Pozri sa, ako Lula a Bianka na seba reagovali.

Hádka všetkých zaskočila

Pred časom nás zaskočila hádka influenceriek, ktorá sa odohrala medzi ex-farmárkou Lulou Almaksus a známou podnikateľkou Biankou Rumanovou. Predmetom vojny bol zásnubný prsteň. Ale o tom už určite vieš. Ak si to ale všetko chceš zrekapitulovať, dočítaš sa o tom po kliknutí SEM.

Rumanová, Gachulincová (Almaksus)
zdroj: Instagram/biankarumanova/llnzz

Po tejto nepeknej udalosti už stihli prehovoriť aj kamarátky oboch báb. O tom sme ti už takisto písali. Bejba a Andrea Saky nám exkluzívne ponúkli rozhovor, v ktorom popísali, ako to bolo naozaj v zákulisí.

Lula a Bianka opäť spolu

Baby sa po vojne influenceriek už stihli stretnúť. Ak ich obe sleduješ, možno si si v stories na Instagrame všimla, že už predtým sa tam viackrát označili. Pred niekoľkými dňami spolu ale rovno pridali fotku a doplnili k nej veľavravný odkaz, z ktorého boli nadšení aj fanúšikovia.

Na fotke je Lula a Bianka a vyzerajú naozaj spokojné a vysmiate od ucha k uchu. „OG´s are back. Lebo aj búrka je prirodzený jav,“ napísali baby pod príspevok na Instagrame.

Lula a Bianka
zdroj: Instagram/llnzz

A súhlasili s nimi aj fanúšikovia. Pod príspevkom sa totiž okamžite objavili pochvalné komentáre. Tie ale nesúviseli iba s ich krásou. Followeri sa totiž vyjadrovali aj k nedávnej kríze, ktorou si kamarátky prešli. Našli sa však aj takí, ktorí chceli vyvolať ďalší konflikt. Veď sa na to môžeš pozrieť sama.

vojna influenceriek
zdroj: Instagram/llnzz

Tak čo myslíš, boli komentáre ľudí primerané? Zdá sa, že Lula a Bianka už sú v pohode a minulosť hodili za hlavu. A všetci veríme, že im kamarátstvo už vydrží naveky.

Zdroj: Instagram/llnzz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News