Vojna influenceriek
Instagram/andreasaky, Instagram/llnzz

„Vojna influenceriek“ sa do našich pamätí zapísala iba nedávno. Určite si to stihla postrehnúť. Išlo o takzvanú kauzu „snubák za tri výplaty“. K hlavným aktérkam patrila Bianka Rumanová, Lula Almaksus (Gachulincová), a dokonca sa do toho tak okrajovo zaplietla aj mladá mamička Bibi Pospiechová. Túto výmenu názorov, samozrejme, zaregistrovali aj ostatní influenceri. 

Z Bianky a Luly si najprv vystrelili moderátori z Európy 2, no teraz o nich prehovorili aj influencerky Andrea Saky a Bejba. V exkluzívnom rozhovore prezradili, ako to vidia ony.

Nie všetky influencerské vzťahy sú naozaj kamarátske

„Ja sa nestýkam skoro so žiadnymi influencermi, pretože mne je zle. Z tri štvrtiny ľudí, ktorí sa tvária, akí sú kamaráti, ale poza chrbát ohovárajú a vzali by ti všetko. Takže z influencerských kruhov sa bavím najviac s Lulou, ktorá viem, že je ku mne úprimná, poznám ju a viem, aká je. Ale takto sa fakt stránim väčšiny ľudí,“ prezradila Beáta Bejba Rusnáková.

„Keď človek na niečo má, nech si kúpi aj Louis Vuitton kabelku, nech si kúpi prsteň za 50-tisíc, nech si kúpi čokoľvek. Ale keď človek na to nemá, nech sa nehrá na to, čo nie je,“ čím odpovedala na to, čo si o kauze myslí.

Bejba
zdroj: Instagram/bejba99

Vojna influenceriek sa dotkla aj kamarátok

„Trošku ma zamrzela reakcia z Lulinej strany, lebo ja som s tým nič nemala, ani som nevidela tie správy. Ja som sa v ten deň zobudila asi o druhej poobede, došla som na Instagram, už som bola unfollownutá od Luly a netuším, z akého dôvodu,“ priznala influencerka Andrea Saky.

Andrea Saky
zdroj: Instagram/andreasaky

„Povedala som Bianke, že je super človek v realite. Ale že by mohla aj ľudom na Instagrame viac ukázať z tejto stránky, ako ju poznám ja a jej blízki. Pretože potom, keď niečo takéto vypustí, tak tým, že ju ľudia tak nepoznajú, tak z jej úst to berú v zlom. Keby sa im trošku otvorí a ukáže, aká vie byť naozaj, tak by to od nej nezobrali tak povrchne. Ale celkovo si myslím, že takýto názor ani nemal ísť von. Dotklo sa to veľkej časti ľudí a odniesli si to potom aj ľudia z jej okolia, ktorí s tým nič nemali. Ako napríklad ja.

Aj Bianka to sama pochopila a povedala, že to bola blbosť. Ony sú kamarátky. Ony si to vyrozprávali. Myslím si, že sa toho chytili ľudia, ktorí nemuseli,“ doplnila na záver.

Zdroj: Andrea Saky a Beáta Bejba Rusnáková pre Odzadu.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News