Lula Almaksus

Tehotná influencerka Lula Almaksus, zaslobodna Gachulincová, skončila v slzách. V stories na Instagrame sa pochválila, že bábätku bola nakúpiť výbavičku a uvedomila si, aké je to vzácne. 

Podnikateľka a influencerka Lula Almaksus oznámila radostnú správu v polovici marca, kedy už mala za sebou prvý trimester. Niektorí fanúšikovia to tušili, iní boli príjemne prekvapení. Presne na Deň detí prostredníctvom originálnych záberov na dovolenke prezradila aj pohlavie bábätka.

Lula Almaksus v slzách

Počas celého tehotenstva neprezradila, v ktorom je týždni, pretože nechce, aby ju ľudia porovnávali. Už je však známe, že rodiť bude o pár týždňov. A keďže sa to pomaly blíži, s manželom Adnanom boli kúpiť postieľku pre dcérku. Jej zábery môžeš vidieť po kliknutí SEM a musíš uznať, že je naozaj nádherná.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Almaksus (@llnzz)

Práve pri tejto príležitosti si Lula Almaksus uvedomila, čo sa vlastne deje a rozplakalo ju to.

„Vždy som chcela mať vlastnú rodinu, kde si urobím všetku tú lásku, o ktorú som prišla a nemôžem uveriť, že sa to deje a ja som hlavná postava. Je to ako sen a čím je to bližšie, tak si uvedomujem, že to, čo je pre mňa najdôležitejšie, je láska, ktorú cítim, keď prídem domov. Nášho psíka, môjho muža a to, ako sa tu cítim v bezpečí. Toto všetko môžeme dať našej dcére … Je to tak vzácne,“ rozcítila sa.

„Ja som neplakala ani raz. Ani keď som sa dozvedela, že som tehotná, ani pri pohlaví, ani pri ultrazvuku. Ani jednom. Nikdy. Ani raz. A čím je to bližšie, tým viac si uvedomujem, že je to, že ,real s*it‘ a ja si to pripúšťam. To moje strašne silné ja, ktoré má strašne hrubú škrupinu, pretože ja som v živote prežila strašne veľa hovadín, že ono to je reálne a že to je strašne dobré,“ pokračovala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Almaksus (@llnzz)

Influencerka potom ešte dodala, že možno preto jej je jedno, čo jej kto píše ohľadom tohto obdobia. „Neviete, akú to má pre mňa hodnotu. Obrovskú. A reálne sa strašne teším, že môjmu dieťaťu môžem dopriať to, čo som si vždy priala. Aby žilo v komforte, v láske, v bezpečí a že som takto psychicky v pohode. To nebolo tak,“ dodala Lula Almaksus.

„Strašne si to vážim a teším sa z každej veci, ktorá tu vlastne nová pribudne, na to, aby sme jej robili domov. Tak som rada, že som si to nechala až takto na koniec. Na ten tretí trimester, lebo až teraz si tak začínam uvedomovať, čo sa deje a je to strašne silné,“ uzavrela so slzami v očiach.

Zdroj: Instagram/llnzz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News