Ďalšia vojna influenceriek

Víťazka česko-slovenskej reality šou Hotel Paradise je v našom šoubiznise celkom výrazná osobnosť. Nielen, že sa na Instagrame už viackrát objavila celkom nahá. Okrem toho sa nebojí vyjadriť svoj názor a už viackrát sa pustila do našich celebrít. Konfliktu sa nevyhla ani tentokrát a ďalšia vojna influenceriek bola zahájená. A opäť sa v nej ocitla Lula Almaksus (Gachulincová).

Pred niekoľkými mesiacmi sme boli svedkami nepeknej hádky na Instagrame. Odohrala sa medzi exfarmárkou Lulou a influencerkou Biankou Rumanovou.

Bianka a Lula
zdroj: Instagram/biankarumanova, Instagram/llnzz

Do Luly sa teraz pustila aj svojrázna Nela Slováková, ktorá je známa tým, že si veru servítku pred ústa nedáva.

Kradnú jej nápady

„Ak niečo neznášam, tak sú to ľudia bez vlastného nápadu, ľudia, ktorí sa len opičia a nevedia si vytvoriť vlastnú zábavu, produkt alebo nápad. Inšpirácia a opakovanie sú dve rôzne veci,“ napísala Nela svojho času na Instagram. Zatiaľ sme ale ešte nevedeli, o koho ide.

Nela Slováková
zdroj: Instagram/nelaslovakova

„Neposielajte mi videá ľudí, ktorí boli v mojom živote a chvalabohu tam už nie sú, pretože sa hanbím, keď to vidím. Neustále ide niekto v mojich šľapajach, karma je zdarma, pripadá mi to extrémne smiešne, vlastne mi je z toho zle,“ doplnila.

Nela Slováková je známa tým, že sa na svojom instagramovom profile objavuje často aj obnažene. Svoje dokonalé krivky tak nechala na obdiv aj vo videu, kde promuje vlastnú kolekciu plaviek. S vlastnou kolekciou sa prednedávnom pochválila aj Lula Almaksus.

Lula Almaksus
zdroj: Instagram/llnzz

Nová vojna influenceriek?

Používatelia Instagramu a fanúšikovia česko-slovenského šoubiznisu si zrejme žiadajú ďalší konflikt, pretože blondínku označili pod Luliným príspevkom. Išlo o podobné video, o ktorom sme ti nedávno písali aj my. V respektíve podobný bol ten koncept videa.

„To je všeobecne tak, keď si ľudia nevedia vymyslieť svoje. Potom budú vždy len obyčajné kopírky, ktoré nič nedosiahnu. Tých je plný Instagram. Netreba sa nad nimi pozastavovať, len sa usmiať,“ odpovedala na komentár Nela. Tak čo myslíš, rozpúta sa ďalšia vojna influenceriek?

Lula a Nela
zdroj: Instagram/llnzz, Instagram/nelaslovakova

Porovnaj si videá

Nela Slováková je podnikateľkou telom a dušou a so svojím milým, slovenským hokejistom, Lukášom Kozákom kvôli tomu cestuje po svete. Okrem iného má pod záštitou aj obchod s plavkami a nedávno predstavila ich novú kolekciu. Na video sa môžeš pozrieť po kliknutí SEM.

A po kliknutí SEM uvidíš zase Luline video. Tú ti snáď ani nemusíme predstavovať. Pred niekoľkými rokmi prerazila vo Farme, kde získala svoju fanúšikovskú základňu a teraz je z nej veľká influencerka a podnikateľka. Myslíš, že je tá podobnosť videí čisto náhodná?

Lula sa k tomu vyjadrila

Lula objasnila, že tento nápad na video vznikol už v polovici apríla, čo dokázala aj doloženou konverzáciou z toho dátumu, pričom Nela spomínané podobné video uverejnila až 25.5. Brunetku vraj od natočenia zdržala finalizácia kolekcie.

Podľa nej tie videá ani nie sú podobné a poďakovala sa všetkým, ktorým sa páčilo to jej. Priznala, že nemá problém uznať, ak sa inšpiruje, ale toto nebol ten prípad.

Názor na celú kauzu si môžeš urobiť sama.

Ďalšia vojna influenceriek
zdroj: Instagram/llnzz

Zdroj: Instagram/llnzz, Instagram/nelaslovakova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News