Jasmina Alagič

Krásna Jasmina Alagič sa na nedostatok práce určite sťažovať nemôže. Na sociálnych sieťach má rozbehnuté zaujímavé spolupráce a aktuálne zarezáva aj v úspešnej šou Česko Slovensko má talent. Čoskoro však bude moderovať i ďalšiu reláciu, o čom informuje Nový Čas.

Prvým lukratívnym kšeftom v televízii bola v roku 2018 spevácka šou SuperStar, ktorá vtedy pomerne neznámej tvári Jasmine Alagič priniesla obrovský úspech. Ten sa krátko nato zniekoľkonásobil, keď sa na verejnosti prevalil jej vzťah s raperom Patrikom Vrbovským alias Rytmusom.

Nasledovala svadba, narodenie synčeka Sanela a pracovné povinnosti tak u Jasminy išli na vedľajšiu koľaj. Pred dvomi rokmi sa však influencerka vrátila na obrazovky vo veľkom štýle, a to ako moderátorka projektu Česko Slovensko má talent.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Aj v súčasnosti môžu diváci TV JOJ vídať balkánsku brunetku každý nedeľný večer práve v Talente. Po jeho finále však šikovná mamička z prostredia Jojky nezmizne, dostala totiž novú ponuku. Stane sa moderátorkou staro-novej relácie Heslo.

„Veľmi sa teším. Keď som dostala túto ponuku, váhala som, či ju zobrať. Ale nevedela som si seba v tom projekte predstaviť. Keď som si ale túto reláciu pozrela v zahraničí, kde je roky úspešná, vedela som, že do toho musím ísť. Už teraz sa mi ježia chlpy,“ uviedla nadšená Jasmina Alagič pre Nový Čas.

Viacerí si možno pamätajú, že keď sa program vysielal v rokoch 2017 až 2018, mal ho pod palcom ostrieľaný moderátor a rádiový spíker Milan Junior Zimnýkoval. Tentokrát ho však vraj televízia úplne obišla. „Nespolupracujem s televíziou JOJ. Neviem, aké má televízia plány. Ale predpokladám, že nepatrím do tých plánov,“ uviedol Junior k téme pre Nový Čas.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Miňo JunioR ZIMNÝKOVAL (@zimnykoval)

Zdroj: Nový Čas

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News