Instagram/jasmina_alagic

Dnes je sviatok svätého Mikuláša, čo v našich končinách znamená, že sa v nejednej domácnosti objavil deduško s dlhou bielou bradou v červenom oblečení, aby potešil dobrotami najmä malé deti. Úlohu Mikuláša si väčšinou na starosť vezmú otcovia, ktorí spravia všetko pre to, aby spravili detstvo svojich potomkov o čosi krajšie. A výnimkou nie sú ani známe osobnosti. 

Jasmina Alagič Vrbovská sa na svojom Instagrame s fanúšikmi podelila o milé video, na ktorom sa do kostýmu deda Mráza obliekol jej manžel, raper Patrik „Rytmus“ Vrbovský. Video, na ktorom uvidíš hudobníka v úplne inom svetle, ti rozhodne vylepší deň.

I napriek bruchu, ktoré mu rástlo z boku, i napriek brade naopak a hlasu ako detský úchyl, tohto Mikuláša milujem,“ napísala pod video Jasmina, ktorá ľuďom často pripomína, aké dôležité je sa nikdy nevzdať detskej radosti. Ako odznelo v komentároch pod videom, Rytmus ako Mikuláš mnohých ľudí nie len potešil, ale aj pobavil.

Podobné video z dnešného rána zverejnil aj samotný Rytmus: „Otec a synova detská naivita je silný a krásny moment v mojom živote. To nevymyslíš, to je proste život. Milujem moju rodinu,“ vyjadril sa k nemu slávny umelec.

Jasmina miluje Vianoce a doma pripravuje krásnu sviatočnú atmosféru

Čo povieš, bol Rytmus dobrý Mikuláš?

Malý Sanel i Jasmina mali určite obrovskú radosť

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News