Jasmina Alagič a Zuzana Plačková
Instagram/pink.black.garden.bratislava/jasmina_alagic

Nie je žiadnou novinkou, že Jasmina Alagič a Zuzka Strausz Plačková sú veľmi dobré kamarátky. Okrem toho, že kráľovná slovenského Instagramu s prehľadom zvláda spolupráce, synčeka a manžela, otvára jeden podnik za druhým a nezabúda ani na priateľov.

Práve manželka rapera Rytmusa to o svojej kamoške musela povedať na rovinu a na Instagrame jej vzdala veľký hold, čo zaznamenal portál Koktejl.

Jasmina Alagič Zuzke vzdala veľký hold

Plačkovú je v Bratislave vidno už azda na každom kroku. Podniká vo viacerých odvetviach a jej produkty jednoznačne zaručujú kvalitu či pravý gurmánsky zážitok v kaviarňach, ktoré vlastní.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa RENE STRAUSZ (@rene.rendy)

Najnovšie k Pink Garden pribúdajú aj pobočky s názvom Black Garden. Najmladšiu kaviareň Zuzka otvorila iba 18. septembra, pričom sa netajila tým, že to bolo veľmi náročné. Bodaj by nie, keď musela všetko povybavovať, zariaďovať, dohliadať na prerábku priestorov a dokonca aj sama priložila ruku k dielu.

Okrem toho má ročného synčeka, ktorému pred pár dňami vystrojila naozaj veľkolepú oslavu narodenín. Venuje sa aj manželovi, s ktorým prednedávnom zase naspievala pieseň, čo všetkých odrovnalo. Nezabúda však ani na followerov na Instagrame, kde promuje hlavne svoje produkty a občas sa posťažuje so svojimi problémami.

Nezanedbáva ani na kamarátov, a najmä jednu zo svojich najlepších priateliek – Jasminu Alagič. Práve tá Zuzku vychválila do nebies na Instagrame po otvorení najnovšej kaviarne.

Keby ste len tušili, koľko ju to stálo času, energie, úspor, zrútení … a všetkého ostatného, čo vás splnenie si sna občas stojí. Do toho byť stále dobrou mamou, ženou a priznávam, že aj ako kamarátka nestojí vôbec za h*vno,“ začala Jasmina Alagič v stories na svojom Instagrame, čo zaznamenal portál Koktejl.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič (@jasmina_alagic)

„Nechápem, ako to popri všetkom zvládla. V tej kaviarni, mimo všetkého, čo som vymenovala, je obrovský kus jej srdca, ktoré si veľmi praje, aby ste to cítili vždy, keď prídete. A ja jej to úprimne želám, aby sa to všetko naplnilo. Som na teba hrdá,“ odkázala svojej kamarátke, pričom Zuzka pri tomto vyznaní musela mať slzy na krajíčku.

Zdroj: Koktejl

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News