Plačková s rodinou a Luciou Mokráňovou
Instagram/rene.rendy/luciamokranova

Zuzka Strausz Plačková týmto tromfla aj nedávnu oslavu krstín dcérky Dominiky Cibulkovej, ktorá sa konala na záhrade pri Bratislavskom hrade.

Kráľovná slovenského Instagramu teraz usporiadala veľkolepú narodeninovú oslavu pre synčeka Dionka, ktorý mal minulý týždeň už rok. A podľa stories, ktoré zverejnila na svojom súkromnom profile, musíš uznať, že to tam vyzerá naozaj luxusne.

Plačková synovi vystrojila legendárnu párty

Za tie roky si už určite postrehla, že Zuzka Plačková je obrovská detailistka, perfekcionistka a potrpí si na veľkoleposť.

Nezabudnuteľná bola nielen jej svadba s Reném Strauszom, ale aj rôzne narodeninové oslavy, ktoré pripravovala, baby shower, krstiny synčeka a do histórie sa teraz zapíše aj Dionkova prvá narodeninová párty. Toto už asi tromfne len málokto.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa RENE STRAUSZ (@rene.rendy)

Prebieha to práve dnes. Veľkolepá oslava nesie tému „Shrek“, prečo sú aj všetci hostia vyobliekaní do zelených farieb. Nechýba kopec balónikov a tematická výzdoba, ktorá je premyslená úplne do detailov. Skákacie hrady dopĺňa kútik na fotografovanie či oddychovú zónu. Práve v nej boli ležadlá pri bazéne, kde sa hostia mohli opaľovať.

Nechýba ani kopec dobre vyzerajúcich koláčikov, trojposchodová torta a zmrzlinové rolky či popcorn. Za Shreka a Fionu v životnej veľkosti boli prezlečení Zuzkini kamaráti. K tomu všetkému ale hostia potrebovali aj malé mapky, ktoré dostávali pri vstupe. Aj horúce slnečné počasie vyšlo perfektne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa RENE STRAUSZ (@rene.rendy)

A medzi hosťami si, samozrejme, mohla vidieť aj známe tváre nášho šoubiznisu. Napríklad Jasminu Alagič so synčekom Sanelom či Lucku Mokráňovú s dcérkou Talinkou.

Zdroj: Instagram/queen.plackova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News