Zuzana Plačková sa začiatkom roka začala na svojich fotkách objavovať v zaujímavom a originálnom oblečení, čo neušlo pozornému oku jej sledovateľov. Ženy ju začali bombardovať správami, odkiaľ tie kúsky zohnala. Známa influencerka všetkých prekvapila, že ide o jej vlastnú kolekciu oblečenia, ktorá sa už čoskoro dostane do predaja. A konečne sme sa aj dočkali.

Azda najobľúbenejším kúskom jej novej kolekcie Design by Plačková je komplet pozostávajúci z legín, podprsenky a kardiganu, ktorý je z veľmi príjemnej látky a dá sa nosiť hneď na niekoľko spôsobov, doma, do fitka, ale aj do spoločnosti. Zuzana v takomto komplete strávila takmer celú svoju poslednú dovolenku a už podľa fotiek alebo aj podľa videí v stories bolo vidieť, že oblečenie je pohodlné, zakryje všetky nechcené partie a navyše je pekne farebný a originálny.

Ide dokonca o výlučne slovenskú výrobu, takže kúpou podporíš aj slovenské krajčírky. Zuzka sa s dokončením kolekcie pochválila aj so svojimi fanúšikmi na Instagrame: „Konečne po dlhej dobe je všetko hotové a normálne obdivujem každú krajčírku, návrhárku, dizajnérku a vlastne všetky značky 🙏 Je za tým skutočne veľmi veľa roboty, čo si bežne človek ani nedokáže uvedomiť a ja som šťastná, že som si to vyskúšala tiež.“

View this post on Instagram

Aktuálne som na tom tak že neviem či je vhodné púšťať von moju kolekciu oblečenia keďže ani sama neviem ako funguje aktuálne pošta a kuriér neviete mi poradiť 🙏? Ako to je s posielaním napríklad Slovensko-Česko 🤷🏻‍♀️? Prídu tie balíky alebo nie alebo ako🤷🏻‍♀️🙈 Akurát sa nahadzuje všetko na eShop a finišujeme 😍🙏 Konečne po dlhej dobe je všetko hotové a normálne obdivujem každú krajčírku navhrárku dizajnérku a vlastne všetky značky 🙏 Je za tým skutočne veľmi veľa roboty čo si bežne človek ani nedokáže uvedomiť a ja som šťastná že som si to vyskúšala tiež ❤️Čo sa týka mojej kolekcie všetko je to limitka keď sa vypredá už danný vzor nebude ☝️Ale nebojte budem stále vymýšľať kadejaké novinky čo budú tiež vždy limitky síce moje limitky nie sú 10-100 ale x1000 kusové chcem aby sa každej ušlo všetko ❤️☝️ Komplety sú vhodné na bežne nosenie k teniskám alebo šlapkám alebo kľudne aj na párty k opätkom alebo taktiež do fitka 🤷🏻‍♀️To kam to budeš nosiť je len a len na tebe ❤️ Látka a výroba je SLOVENSKA čiže kúpov podporujete aj Slovenské krajčírky ktorých je čím dalej tým menej lebo ich firmy nedokážu dostatočne finančne ohodnotiť a preto si zaslúžia veľkú vďaku aj odomňa naše krajčírky a byť ako v bavlnke vďaka mojej kolekcii ❤️Pretože bez nich by som nikdy nemala na sebe niečo tak nádherne gýčové ako to ja milujem ❤️👑

A post shared by Zuzana Strausz Plačková (@queen.plackova) on

Všetkých určite zaujímala najviac cena, ktorú bude Zuzana za svoju kolekciu oblečenia pýtať. V utorok spustila oficiálny predaj prostredníctvom e-shopu, cez ktorý si môžeš objednať všetko, čo sa ti zapáči. Ako ale Zuzana uviedla, jej kolekcia je limitovaná a ak sa niektorá farebná kombinácia vypredá, nebude sa znovu dorábať, práve naopak, vznikať budú vždy nové kúsky. Oblečenie nájdeš vo všetkých veľkostiach, od XS až po XXL.

Na e-shope si môžeš zakúpiť podprsenky, krátke či dlhé legíny, kardigan, sukňu, crop-top, plážové tašky, plážové šatky či plavkové nohavičky s vysokým pásom. Ak by si mala záujem o komplet, môžeš si ho vyskladať podľa toho, čo sa ti najviac páči. A čo sa týka cien, tie sa pohybujú od 25 do 49 eur za jeden kúsok. Taký komplet pozostávajúci z dlhých legín, podprsenky a kardiganu by ťa teda vyšiel 123 eur. Pre niekoho veľa, pre niekoho možno cena prijateľná vzhľadom ku kvalite a slovenskej výrobe. To necháme len na teba. Každopádne, Zuzkina nová kolekcia vyzerá skvele a určite sa vypredá veľmi rýchlo.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.