Určite si sa stretla už s viacerými súťažami na Instagrame, ktoré neboli reálne a po ich skončení nebol vyžrebovaný žiadny výherca, prípadne mu nikdy nebola výhra doručená. Zuzana Strausz Plačková je preto jedna z mála súčasných influencerov, ktorí robia skutočné súťaže a veru nie len tak hocijaké.

Spomínaš si na najväčšiu súťaž, aká v posledných týždňoch na sociálnej sieti kolovala? Aj ty sama si mohla vyhrať Mercedes Zuzany Plačkovej, stačilo splniť jednoduché podmienky. Výherca napokon veľmi prekvapil a zvalila sa na neho veľká vlna kritiky. Ani to ale podnikateľku neodradilo od toho, aby pre svojich fanúšikov pripravila niečo nové.

Tento raz máš šancu vyhrať novučičký iPhone 11. A získať ich môže rovno až desať ľudí. Zuzana dokonca pred pár dňami aj natáčala na storkách, ako pre tieto telefóny ide do obchodu, aby bolo všetkým jasné, že nejde o nejaký podvod či makety.

Podmienky sú rovnaké ako pri súťaži o auto. Musíš sledovať profily, ktoré Plačková vypísala pod súťažným príspevkom a v komentári musíš označiť troch ľudí. Môžeš súťaž zdieľať aj vo svojej storke, a v takom prípade sa zároveň zaradíš do bonusovej súťaže o iPhone 11 Pro.

Súťaž bola spustená v nedeľu večer a bude trvať sedem dní. Od spustenia do rána nasledujúceho dňa pribudlo pod príspevkom už 100-tisíc komentárov, takže je jasné, že ľudia sa do podobných súťaží od Zuzany zapájajú radi, aj napriek tomu, že ju často hejtujú.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.